Narodeninová súťaž!

Otázka

• 5

Ahojte, 

viete, že naše fórum čoskoro oslávi narodeniny? Presne 03.12.2018 :)

Už štyri roky máte na fóre priestor navzájom si pomáhať, komunikovať o rôznych témach,  vymieňať si názory a skúsenosti. Mali ste tiež možnosť zapojiť sa do množstva zaujímavých aktivít a v neposlednom rade nájsť odpovede na svoje otázky. 

A čo sa nám za tú dobu podarilo? Máme:

• viac ako 57 000členov
  • viac ako 8 000 tém
  • viac ako 40 000 príspevkov
  • viac ako 7 200 000 pozretí

Sme naozaj radi, že sa fórum teší stále väčšej obľube. 

No týmto správu nekončíme :). Pri príležitosti narodenín by sme radi odmenili jedného z vás malým predvianočným darčekom. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a môžete sa tešiť z novučičkej foto-tlačiarne CANON SELPHY CP1300, samozrejme so súpravou CANON Cartridge/Papier SELPHY RP-108

CANON SELPHY CP1300 je tlačiareň, ktorou môžete vytlačiť fotky v profesionálnej kvalite prakticky kdekoľvek. Je kompaktná a ponúka jednoduchú tlač z fotoaparátov a smartfónov. Užite si rýchlu bezdrôtovú tlač a zvečnite svoje zážitky s blízkymi na trvácne fotografie v žiarivých farbách. 

Stačí, ak odpoviete na súťažnú otázku nižšie. 

Aké druhy príspevkov Vás na fóre najviac tešia? 

Súťaž sa uskutoční v termíne 30.11. - 07.12.2018.

Ďakujeme, že ste s nami! :)

narodeniny.jpg

Štatút propagačnej a reklamnej súťaže o tlačiareň CANON.docx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

570 odpovedí na túto otázku

• 0

Príspevky týkajúce sa riešenia problémov nastavenia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prajem Fóru do budúcnosti ešte veľa spokojných návštevníkov a ďakujem za prijemne spraví ktoré sú užitočne  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Niekedy poteší presná odpoveď na otázku .Oceniť verného zákazníka je vždy príjemné ako byť smutná, že nový zákazník má častokrát väčšie výhody  :) :) :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

odborné alebo technické, ale nie typu jedna pani povedala :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte som neprispel do fóra len som asi raz dva krát niečo čítal ale už si nepamätám čo .... ale mohol by som viac využívať  prajem pekné dni Michal

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tesi ma ze velakrat najdem odpoved uz v predchadzajucich prispevkoch a taktiez odpovede ohladom noviniek a vcasne reajcie adminov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma zaujímajú odborné témy, recenzie telefonov od použivateľov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa poteší všetko ,hlavne kde môžem nájsť ak mi niekto poradí,alebo nájdem nejake riešenie problemu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čaute,

no mňa jednoznačne teší najviac, keď nemusím ani len položiť otázku ktorá ma zaujíma a nájdem ju už zodpovedanú, takže nemusím čakať na odpoveď :x

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.