Narodeninová súťaž!

Otázka

• 5

Ahojte, 

viete, že naše fórum čoskoro oslávi narodeniny? Presne 03.12.2018 :)

Už štyri roky máte na fóre priestor navzájom si pomáhať, komunikovať o rôznych témach,  vymieňať si názory a skúsenosti. Mali ste tiež možnosť zapojiť sa do množstva zaujímavých aktivít a v neposlednom rade nájsť odpovede na svoje otázky. 

A čo sa nám za tú dobu podarilo? Máme:

• viac ako 57 000členov
  • viac ako 8 000 tém
  • viac ako 40 000 príspevkov
  • viac ako 7 200 000 pozretí

Sme naozaj radi, že sa fórum teší stále väčšej obľube. 

No týmto správu nekončíme :). Pri príležitosti narodenín by sme radi odmenili jedného z vás malým predvianočným darčekom. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a môžete sa tešiť z novučičkej foto-tlačiarne CANON SELPHY CP1300, samozrejme so súpravou CANON Cartridge/Papier SELPHY RP-108

CANON SELPHY CP1300 je tlačiareň, ktorou môžete vytlačiť fotky v profesionálnej kvalite prakticky kdekoľvek. Je kompaktná a ponúka jednoduchú tlač z fotoaparátov a smartfónov. Užite si rýchlu bezdrôtovú tlač a zvečnite svoje zážitky s blízkymi na trvácne fotografie v žiarivých farbách. 

Stačí, ak odpoviete na súťažnú otázku nižšie. 

Aké druhy príspevkov Vás na fóre najviac tešia? 

Súťaž sa uskutoční v termíne 30.11. - 07.12.2018.

Ďakujeme, že ste s nami! :)

narodeniny.jpg

Štatút propagačnej a reklamnej súťaže o tlačiareň CANON.docx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

570 odpovedí na túto otázku

• 0

Teší ma, že FÓRUM vôbec existuje. Je naozaj super dostať odpoveď na otázku. A teda aj taká Hodina otázok a odpovedí to spĺňa. Ďakujem :-) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

odpovede na najčastejšie technické problémy užívateľov, podrobné info o aktuálnych akciách a prípadných zľavách

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

xD:P9_9Na Telekom fóre ma najviac tešia príspevky na odbornú tému, ako napr. rôzne nastavenia nových aplikácií, novinky z ponuky TELEKOMu a odborné poradenstvo na rôzne témy z IT technológií.  :S9_99_9

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma tešia také príspevky, ktoré riešia technické problémy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Príspevky ohľadom nastavení, riešenie problémov, akcie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Škoda, že som skôr nevedela o fóre. Ale, som rada, že už o ňom viem a môžem sa dozvedieť všetko o poruchách, novinkách či zapojiť sa do súťaže. ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Riešenie rôznych problemov, ako aj pomoc pri niečom nejasnom.....pretoze nie každý je do všetkého expert. 

Zaujímavosti o novinkách..... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mna najviac potesia spravy o rozsirovani a vylepsovani kvality pokrytia siete, hlavne pre mobilny internet

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

viete, že naše fórum čoskoro oslávi narodeniny? Presne 03.12.2018 :)

Už štyri roky máte na fóre priestor navzájom si pomáhať, komunikovať o rôznych témach,  vymieňať si názory a skúsenosti. Mali ste tiež možnosť zapojiť sa do množstva zaujímavých aktivít a v neposlednom rade nájsť odpovede na svoje otázky. 

A čo sa nám za tú dobu podarilo? Máme:

• viac ako 57 000členov
  • viac ako 8 000 tém
  • viac ako 40 000 príspevkov
  • viac ako 7 200 000 pozretí

Sme naozaj radi, že sa fórum teší stále väčšej obľube. 

No týmto správu nekončíme :). Pri príležitosti narodenín by sme radi odmenili jedného z vás malým predvianočným darčekom. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a môžete sa tešiť z novučičkej foto-tlačiarne CANON SELPHY CP1300, samozrejme so súpravou CANON Cartridge/Papier SELPHY RP-108

CANON SELPHY CP1300 je tlačiareň, ktorou môžete vytlačiť fotky v profesionálnej kvalite prakticky kdekoľvek. Je kompaktná a ponúka jednoduchú tlač z fotoaparátov a smartfónov. Užite si rýchlu bezdrôtovú tlač a zvečnite svoje zážitky s blízkymi na trvácne fotografie v žiarivých farbách. 

Stačí, ak odpoviete na súťažnú otázku nižšie. 

Súťaž sa uskutoční v termíne 30.11. - 07.12.2018.

Ďakujeme, že ste s nami! :)

narodeniny.jpg

Štatút propagačnej a reklamnej súťaže o tlačiareň CANON.docx

Páčia sa mi príspevky, ktoré sú stručné a konkrétne vedia napomôcť užívateľom fóra :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma zaujímajú odpovede, z ktorých sa dozviem niečo nové, ponúkajú riešenia apod.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

najviac sa mi páči keď odpovede stručné a výstižné

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V prvom rade som sklamaný, že moja odpoveď prostredníctvom mobilu (MI 5X - android) neprešla!
Mňa by najviac potešilo, keby sa Telekom viac venoval aj ostatným svojim zákazníkom, nielen členom tohto fóra. Ako? Pri uzatváraní zmluvy má na (skoro) každého zákazníka e-mailový kontakt a tak má možnosť mu posielať informácie o súťažiach, ktoré vytvoril aj na tomto fóre. Takto by ich mohol zlákať za členov. Ja som sa o niektorých súťažiach Telekomu dozvedel z netových zdrojov. A ešte jednu dôležitú aktivitu žiaden operátor nerobí a Telekom by mohol byť prvý! Aspoň raz za rok by mohol svojho klienta priamo hlasom osloviť s otázkou na spokojnosť, prípadne mu ponúknuť vylepšenie paušálu. Keď je klient už na odchode na inú ponuku ku konkurencii, je obyčajne neskoro presviedčať ho, aby zostal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim vsetkych,

Odpoved je jednoducha? tak ako prispevky adminov o novinkach, tak aj prispevky clenov o rieseniach v pripade problemov.

Pekny vikend,

Mato ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No napríklad aj tento "súťažný"  :)  Ale inak asi tie,ktoré "vedia poradiť" .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma poteší keď dostanem uspokojivú odpoveď na moju otázku , samozrejme potešia ma aj publikované novinky , ale hlavne vždy sledujem odpovede na otázky ostatných účastníkov fóra . Ďakujem že ste 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma poteší, ak nájdem odpoveď na svoj problém a nemusím volať na zákaznícku linku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Téma telefóny a súťaže.

Editoval radoslavkunec

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dá sa povedať že sa tu vždy nájde niekto kto dokáže pomôcť poradiť či už s nejakým problémom. Je to tu proste super.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar