magi televizia

Otázka

• 0

zdravim chystam sa kupit novu telku len neviem ci to potiahne cez pevnu linku mam tam net pevna linka aj tv otazka ci mam kupit telku co vysiela aj 4K ci postaci rozhranie 1080pix dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

stačí Vám FullHD TV, nakoľko programy v Magiu nie sú v 4K kvalite (zatiaľ).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri cene 4K (ultra HD) televízorov by som o Full HD už ani nerozmýšľal. Cenový rozdiel skoro žiadny a keď príde 4K vysielanie (zdôrazňujem, keď príde?), budeš pripravený. Alebo budeš kupovať zase nový televízor? Ďalšia vec sú napr. videá v 4K na YouTube, prípadne blue ray disky, či hry na konzolách a mnoho iného. Toto si na Full HD telke "neužiješ".? Takže na Tvojom mieste by som pouvažoval. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

teta v telekome povedala ze vraj bude aj 4K neskor otazka znie ci pojde cisty obraz napriek nevysielaniu 4K  cez magio a tv bude 4K

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@orimkes, ja mám jeden televízor Full HD a druhý Ultra HD. Na jednom, aj na druhom je obraz bezchybný. Horšie to je, keď sleduješ program, ktorý vysiela len v SD rozlíšení. Ale to sa zle pozerá aj na Full HD, aj na 4K. Takže, ako som písal vyššie, nerieš, nerozmýšľaj a kúp Ultra HD (4K).?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a tie programi v sd vysielani budu vobec pozeratelne?Ci az velmi to rozmaze obraz

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ono to pozerateľné je, len je to také "neostré". Ja to volám mazanice. Ale je to "neostré" aj pri Full HD, aj pri 4K. Ale väčšina programov, ktoré budeš pozerať, sú vo Full HD. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz