Huawei mediapad T3 10 - customizacia operatorom alebo nie?

Otázka

• 0

Dobry den,

chcel by som sa spytat ci vseobecne tablety a telefony ktore telekom predava zakaznikom maju upraveny software / modifikovany - customizacia operatorom / . To znamena, ze pri zapnuti telefonu / tabletu sa ukazuje logo telekomu a taktiez ci su v telefone / tablete predinstalovane nejake aplikacie od telekomu.

Dakujem za odpovede.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13 odpovedí na túto otázku

• 0

1., Pri zapnutí sa ukazuje logo Telekomu 

2., Žiadne aplikácie od Telekomu v telefóne nie sú. Teda aspoň ja o nich neviem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze to logo sa ukazuje aj v tablete a aj v telefone? Dalej by som sa chcel spytat ci su zariadenia odblokovane pre vsetky siete.

Dakujem za odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, logo sa zobrazuje. Zariadenia sú samozrejme odblokované pre všetky siete. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak sa nemylim, v nastaveniach by sa malo dat aj logo vypnut , alebo iba zvuk ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No nemyslim si ze sa to bude dat vypnut v menu, ked to mam upraveny firmware tak tam to logo a zvuk je napevno, jedine tak zabere flash non-customized firmware.

Podla toho co som zistoval u Orange, tak ten tam nema nic, predavaju to tak ako to obdzria od vyrobcu, no a tak to ma aj byt. Konecne ich ta customizacia presla.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak sa nemylim, v nastaveniach by sa malo dat aj logo vypnut , alebo iba zvuk ...

Zvuk je stlmený iba ak máš vypnuté "médiá" v nastaveniach zvuku. Logo sa vypnúť nedá. Bohužiaľ. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pravdepodobne som si to pamätal este z doby kamennej ked som mal motorolu s antenkou a mohol som s nou bez poskodenia rozbijat orechy :D inac to logo je asi len na tabletoch v mobile som ho nemal a ani zvuk 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám od Telekomu za posledné roky pár telefónov , pred mesiacom som bral nový a nikde som nemal logo ani zvučku pri zapnutí.Je to ako od výrobcu , až na aktualizácie.Tie chodia podstatne neskôr od vypustenia oficiálnej verzie výrobcom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak potom sa treba pýtať v Telekome na konkrétny kus. Alebo či vôbec ešte customizáciu robia. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nebol som sa pýtať v Telekome či to závisi od kus od kusu. Ak to majú všetky tak potom ten čo to chce odstrániť dane logo so zvukom, tak potom by som videl iba jednu možnosť a to je prehrať software na origoš od výrobcu, povodny si odzálohovať a v prípade reklamácie tam flashnuť povodnu verziu od Telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@amigus a v čom Ti custom až tak prekáža? Ináč áno, je možné to riešiť aj nahratím orig. software. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nikdy som nemal customizaciu rad, stale pouzivam zariadenia bez uprav, pripadne s vlastnymi upravami. To je vec pohladu, niekto to vobec neriesi, niekomu je to uplne jedno co tam ma, hlavne ze mu to funguje. Kazdy preferuje svoje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, je to Tvoj názor a ja Ti ho neberiem. Ale zhrnul si to pekne - "je to vec pohľadu" 👍

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz