nedajú sa odčítať DÁTA !!!

Otázka

• 0

Neviem kto vymyslel takú fajn aplikáciu, z ktorej sa nedá zistiť či sa mi dáta preniesli alebo nie ( malo sa mi preklopiť 1100MB do nového mesačného obdobia), vôbec nemám prehľad koľko mám dát prenesených a koľko mi ostáva, na maili aplikacia@telekom.sk spia, neodpovedajú, na čete odpovedia že sa do mojej aplikácie nedostanú (proste výsmech) a na stránke mojtelekom.sk ukazuje to isté ako v aplikácii. Vie s tým niekto pomôcť alebo mám čakať len na faktúru??? prikladám screenshot

Screenshot_20181123-165436.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

15 odpovedí na túto otázku

• 0

Napíš na e-mail: aplikacia@telekom.sk iná možnosť nie je, tu ti nie sme schopný pomôcť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ostáva jedine čakať, je možné, že veľa ľudí im píše a nestíhajú to vybavovať. (čo je úplne zle, potom ten e-mail nemá význam keď človek má čakať na odpoveď sto rokov) :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslím, že Ti dajú odpoveď až v pondelok, keďže je už piatok večer a cez víkend Ti na mail nikto neodpovie. Aspoň u mňa to v minulosti tak bolo. Písal som v sobotu doobeda a odpoveď prišla v pondelok doobeda. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som si ten screen( asi na rozdiel od ostatnych prispievajucich) aj pozrel a vidim tam

Data prenesene z predosleho ZO

a

Data z aktualneho ZO

Nehovoriac o tom, ze vacsi detail sa objavi po kliknuti na tu obrazovku. 

Editoval/-a Jano

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj

podla toho co vidim mas data 2GB + 261,96 MB zostavajucich predch obdobia

priklad u mna .--ostava mi  9,9 GB + novych 30 GB

Screenshot_20181124-132058.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prepáč, ale asi to zle odpočítavaš, ak sú to  dáta z predošlého obdobia tak ako píšeš, tak by sa ti to množstvo dát malo zmenšovať , je tak?..no a akosi mne sa ten stav zväčšuje, to znamená asi, že je to spotreba z 2,5GB ktoré mám v paušáli. Teda nič také, že čerpám ešte prenesené dáta.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som si ten screen( asi na rozdiel od ostatnych prispievajucich) aj pozrel a vidim tam

Data prenesene z predosleho ZO

a

Data z aktualneho ZO

Nehovoriac o tom, ze vacsi detail sa objavi po kliknuti na tu obrazovku. 

No neviem ako ty chápeš ten screen ale ja čitam z toho screenu , že mám vyčerpané 261MB z 2548MB a platnosť do 21.12. teda do ukončenia mesačného obdobia a ďalšie 2548MB mám do 21.1.2019. Žiadny údaj o prenesených 1100MB ,ktoré sa mi mali k danému dátumu preniesť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podla toho co tu pises mas ANO M pausal a preniesli sa ti do zuctovacieho obdobia 22.11-21.12 data 2548MB - 261MB = 2287MB z odbobia 22.10-21.11, ak ich stihnes minut v uz spomenutom zuctovacom obdobi (22.11-22.12), tak sa ti zacne uplatnovat z tych dalsich ktore mas v aktualnom zuctovacom obdobi k dispozicii. Uvedene je tam ze maju platnost do 21.1.2019 za podmienky, ze ich neminies v aktualnom zuctovacom obdobi v ktorom ti boli pridelene. Platnost maju preto nastavenu taku, lebo sa v pausaloch ANO presuvaju z prisluchajuceho obdobia do toho nasledujuceho v pripade nespotrebovania v prisluchajucom obdobi kedy boli poskytnute. Verim ze uz tomu rozumies.Telekom-tlacovka-04_2018_07.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj ja tomu rozumiem, ale nie ja som mal problem:) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podla toho co tu pises mas ANO M pausal a preniesli sa ti do zuctovacieho obdobia 22.11-21.12 data 2548MB - 261MB = 2287MB z odbobia 22.10-21.11, ak ich stihnes minut v uz spomenutom zuctovacom obdobi (22.11-22.12), tak sa ti zacne uplatnovat z tych dalsich ktore mas v aktualnom zuctovacom obdobi k dispozicii. Uvedene je tam ze maju platnost do 21.1.2019 za podmienky, ze ich neminies v aktualnom zuctovacom obdobi v ktorom ti boli pridelene. Platnost maju preto nastavenu taku, lebo sa v pausaloch ANO presuvaju z prisluchajuceho obdobia do toho nasledujuceho v pripade nespotrebovania v prisluchajucom obdobi kedy boli poskytnute. Verim ze uz tomu rozumies.Telekom-tlacovka-04_2018_07.jpg

Do noveho mesačneho zúčtovacieho obdobia 22.11. - 21.12.  2018 sa mi malo preniesť 1100 MB, ako rátam a ako pozerám aj na tvoje vyjadrenie stále nerozumiem kde mám svojich prenesených 1100MB, pretože teraz mi už neukazuje 261MB ale 285MB z 2500MB

Editoval/-a mojtelekom2016

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Do noveho mesačneho zúčtovacieho obdobia 22.11. - 21.12.  2018 sa mi malo preniesť 1100 MB, ako rátam a ako pozerám aj na tvoje vyjadrenie stále nerozumiem kde mám svojich prenesených 1100MB, pretože teraz mi už neukazuje 261MB ale 285MB z 2500MB

Prenieslo sa ti 2287MB, preco stale hladas 1100MB? Alebo si chcel aby sa prenieslo menej a vadi ti ze sa prenieslo viac?

Editoval/-a Pali

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prenieslo sa ti 2287MB, preco stale hladas 1100MB? Alebo si chcel aby sa prenieslo menej a vadi ti ze sa prenieslo viac?

No ak sa prenieslo tolko ako píšeš, tak nemám nič proti tomu, prinajmenšom je to potom chyba telekomu, pretože spotrebu som si sledoval a ku koncu ZO som mal ešte 1100MB ,ktoré sa mali preniesť....uvidím na prvej fakture.

Editoval/-a mojtelekom2016

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ak sa prenieslo tolko ako píšeš, tak nemám nič proti tomu, prinajmenšom je to potom chyba telekomu, pretože spotrebu som si sledoval a ku koncu ZO som mal ešte 1100MB ,ktoré sa mali preniesť....uvidím na prvej fakture.

Spokojny aj s fakturou?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar