BBC Earth

Otázka

• 0

Zdravim,ide Vam BBC Earth,v cestine stale??lebo mne to ide dost v anglictine:Jazyk mam nastaveny Slovensky.Vdaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 1

za nase slovenske Eura si Telekom objednal iba cesky dabing, hoci BBC Earth bude minimalne 4 roky vysielat iba na Slovensku, a par tisic ludom na TM-CZ..

Pritom pri prirodopisnych filmoch su dost velke rozdiely v nazvoslovi.  Toto pohrdanie Slovakmi a slovenskymi detmi je uz neuveritelne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stane sa ti niekedy, že máš to v češtine a nejde ti zvuk? Lebo ak áno, tak je možné, že niektoré veci asi nie sú ešte dodabované a sú k nim iba české titulky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak vacsinou pocas dna mi to ide v anglickom a madarskom dabingu,by som chcel aby to islo v cestine po cely den

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@vladino95, oni nemajú nadabované všetko. To, čo nadabované je, ide väčšinou v hlavnom vysielacom čase. Ostatné ide s titulkami. Bol o tom aj článok na živé.sk. Ja si pamätám, že kedysi dávno, veľmi dávno tak začínal aj kanál Discovery. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Funguje vam epg cez satelit u mna dnes ani tuk.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je moznost to sledovat s dabingom alebo v Anglictine s titulkami. Nie je to verejnopravna televizia. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19, Tak a dnes uz mi epg funguje normalne. Vcera som prijimac restartoval asi 5x a nic.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar