Ako znemoznit tretej osobe pouzivat magiogo

Otázka

• 0

Drahy telekom som vlastnikom magiogo a mam ho dostny na 4 zariadeniach v minulosti som dal znamemu nech si pozera, no momentalne ho chcem dat pribuznym a neviem ako sa zbavit toho zariadenia ktore pouzival on kedze si dal zapamatat heslo nepomaha ani zmena hesla kedze je vzdy prihlaseny a vasa apka ako zazrakom sa automaticky neodhlasi po zmene hesla a cymazanie z nastaveni  kanalovej stopy taktiez cize sa pytam ako docielit aby tretia osoba nepouzivala moju apku mozno to bude tym ze uplne prvy smartfon ktory bol registrovany na moj ucet magiogo uz nemam a je rozbyty a ako vlastnik sluzby pouzivam druhy ale tennprimarny som odregistroval.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

ani po zmene hesla ho neodhlasilo :o zavolaj alebo napis do telekomu a poziadaj ich o zrusenie Magio GO a potom o novu aktivaciu (malo by to byt zadarmo ale radsej sa spytaj). Alebo znamemu vysvetli ze je koniec :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som sa skúsila prihlásiť na PC a tam som odmazala všetky iné zariadenia a dala si znovu len moje, na mobile mi to tiež nešlo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja zas nechápem dôvod, prečo dotyčnému čo si dal tie údaje tak mu nepovieš, že nech sa odhlási. 

Tiež sám si sa rozhodol mu tie údaje dať a teraz chceš to takto riešiť, lebo asi bude logickejšie ho o to poprosiť a povedať mu to ako ho takto nasilu odpojiť a následne sa na teba nahnevá :D ako nič v zlom, ale dať niekomu tie údaje a potom nebyť schopný to riešiť to takýmto spôsobom nerozumiem tomu proste.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar