Dodanie telefónu, predlženie paušálu

Otázka

• 0

Dobry den, chcem sa informuvat. V piatok som si objednal cez telefon predlzenie pausalu aj s telefonom. V pondelok som tam volal a len vtedyspracovali objednavku, dosla mi sms o spracovani vasej objednavky cislo........ a doruceni kurierom vas budeme informovat. Znamena to ze je to pripravene na odoslanie, alebo je to odoslane, alebo to este spracuju a bude to trvat dlho. Objednaval som pausal vez telefon a myslel som si ze to bude pohodlnejsie ako na pobocke ale asi som spravil chybu, mohol som mat zariadenie uz doma. Diky 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Zatiaľ Ti prišla sms len o spracovaní objednávky. Až keď Ti príde sms o vybavení objednávky, tak vtedy posielajú telefón aj so zmluvou na podpis kuriérom. Od vybavenia objednávky po doručenie to zvyčajne trvá 2 až 5 pracovných dní (ak majú telefón, ktorý si si objednal skladom).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Katastrofa cely telekom, nevedia vybavit objednavky aby boli zakaznici spokojny, a hlavne dlhorocny zakaznik, obchody ktore maju omnoho vecsie objednavky vedia vybavit objednavku tak nech ke max za 2 dni u vas , kebyze tam v pondelok nezavolam tak to ani nespracuju, 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som 14.11 objednaval cez internet predlzenie zmluvy na telku a net plus ps4 a dneska mi prisla easy karta.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ps4 mi este neprislo.Dneska som tam pisal a bolo mi odpisane,ze easy karta s kreditom 9 eur je darcek k objednavke.Ale v objednavke sa vyskytli nejake problemy,tak ju musia nahodit nanovo.Takze neviem,kedy to pride,ale do Vianoc hadam hej.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Katastrofa cely telekom, nevedia vybavit objednavky aby boli zakaznici spokojny, a hlavne dlhorocny zakaznik, obchody ktore maju omnoho vecsie objednavky vedia vybavit objednavku tak nech ke max za 2 dni u vas , kebyze tam v pondelok nezavolam tak to ani nespracuju, 

Hej? A čo ti bráni si u nich objednať telefón keď to bude rýchlejšie. Zároveň keby si si objednával cez predajňu telefón tak isto by si čakal si myslím. 

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bože ľudia, čo sa neviete dočkať? Pred Vianocami toho majú oveľa viac, ako bežne cez rok. Aj v niektorých eshopoch to pred Vianocami hapruje, ale nakoniec vždy všetko doručia. 

@Samer303, ak telefón v predajni majú fyzicky, tak ho dostaneš v podstate hneď, akurát nedostaneš web zľavu. Ale radšej budem čakať na kuriéra aj niekoľko dní, ako ísť na niektorú predajňu (mám odpor chodiť na Telekom predajne). 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19 vlastne hej, na tom som zabudol. 

Niektorí nevedia čakať, niektorí asi chcú keď si niečo objednajú v ten deň tak, že im to do večera asi príde :D

Taktiež tu machruje, že 2 dni inde, ale reálne dajme tomu Alzu teraz pred Vianocami podľa minuloročných skúseností tak objednáš si a na druhý deň to máš, ale človek sa dosť dlho načaká dokým mu ten tovar vydajú, dosť veľké rady mávajú na pobočkách, v čase keď je pred Vianocami tak mi normálne občas príde SMS, že nech si prídem to vyzdvihnúť čo najskôr lebo, že už nemajú ani miesto na sklade :D 

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Samer303, to nie že do večera. Dnes objednám a doma to chcem mať najlepšie včera.? A nie je to len o eshopoch, ale aj kuriérske spoločnosti jednoducho nestíhajú, bohužiaľ. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.