viazanost

Otázka

• 0

Dobry den,

rad by som dostal informaciu, kedy mi konci viazanost na tel. cisle ....  Poprosim info zaslat na dane cislo ako sms.

Dakujem

Editoval/-a hyza.t

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

info kedy ti končí viazanosť si zistiš jednoducho cez telekom aplikaciu alebo na môj telekom 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@hyza.t, to Ti má poslať sms niekto z účastníkov tohto fóra?? Keby si pohľadal v starších témach, určite by si našiel, ako zistiť koniec viazanosti.?

https://forum.telekom.sk/topic/15994-koniec-viazanosti/#comment-33523

pochopitelne, ze nie...zle zadana tema...nenasiel som ako ju zmazat.

Keby som pohladal...ze ma to nenapadlo!

Zistit viazanost si mozem tu cez stranku telekomu, na to ale treba vyplnit spracovanie osobnych udajov a to veru robit uz nebudem, kedze mi ma koncit coskoro viazanost.

Cez zakaznicku linku som sa operatora nedovolal uz viac ako tyzden...nieco podobne som riesil presne pred rokom a operatora zhanal mesiac. Viditelne sa nic nezmenilo v tomto smere a telekom na to pekne...kasle.

Ale inak vdaka za prispevok k veci.

Editoval/-a hyza.t
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak zmazať (upraviť) príspevok môžes iba chvíľu po jeho napísaní (asi do jednej minúty). Mne len prišlo smiešne, že si si tu vypýtal informáciu od fóristov do sms ako Pán.? Ale keď si nechcel zadávať svoje údaje, mohol si napísať na marketing@telekom.sk a obratom by Ti poslali odpoveď. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak zmazať (upraviť) príspevok môžes iba chvíľu po jeho napísaní (asi do jednej minúty). Mne len prišlo smiešne, že si si tu vypýtal informáciu od fóristov do sms ako Pán.? Ale keď si nechcel zadávať svoje údaje, mohol si napísať na marketing@telekom.sk a obratom by Ti poslali odpoveď. 

Omyl, chapete? Nechcem informaciu od foristov. A zmazat to uz neslo.

A napisal som na telekom, presne na ten email co udavate a to 20.11.18 a dodnes mi nedosla ziadna odpoved. Proste telekom na to...kasle.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

staci ak si zvolis na zakaznickej linke vobu 1 a potom  tusim volba 2 ti povie viazanost dokonca aj sms pride ,

ale kazda automaticky hlas je iny co viem tak vyskusaj 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar