prenos cisla+ novy mobil

Otázka

• 0

Dobry deň,

chcela by som poradit , preniesla som si cislo z o2 do Telekomu + zobrala som som si novy mobil Sony expiria l2, dostala som aj docasne cislo ktore mi raz islo a raz neslo tak som to moc neriesila ked som mala este aj cislo z o2. ale prisla mi sms z telekomu je cislo je prenesene , vsetko je oki aj na stranke ked si overim cislo tak je v Telekome, v o 2 uz nefunguje simka vsetko by malo byt ok , ale volat sa mi stale neda obcas tam naskoci Telekom dojde nejaka sms, ale ze som neregistrovane sieti. volala som aj na 0800 123 777 povedal mi vsetko je v poriadku . vyzera  to ze chyba je v mobile akoby ju nevidelo nacitat sim ku , lebo dala som ju do druhého  mobilu a tam ide . mam ist reklamovat mobil? Alebo sa to ma riesit cez kuriera , ked on mi vsetko doniesol?  Inac mobil mi funguje dobre ostatne veci su v pohode len sa neda volat.

Vopred Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Telefón treba reklamovať vždy na predajni, skúsili ste ho reštartovať? Ak to nepomohlo tak určite reklamovať, lebo SIM karta, ak funguje v inom mobile tak je  dobrá.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar