Magio Box ,alebo HD prijímač?

Otázka

• 0

Chcel by som vedieť,či na Telekome pri výbere služby TV, je možné využiť  svoje zariadenia ,ktoré mám z predošlej služby od Skylinku? Myslím tým,či  môžem využiť už zakúpené HD prijímače/GoSat a Strong/miesto zakúpenia troch Mágio boxov,nakoľko používam  tri TV?

A prečo sa nedá mágio box zakúpiť jednorázovo,ale sa musí platiť mesačne?  Alebo je možné ich aj zakúpiť jednorázovo? Pretože pri mesačnom platení sa daný box za pár rokov preplatí aj niekoľko krát?! A to by už nebolo výhodné pre mňa!

Poraďte prosím! ......ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

Hoci sme asi v nespravnej casti fora (pdla predchadzajucich prispevkov ide o SAT Magio a nie IPTV), pri sat. sluzbe sa vlastny box pouzit neda, pretoze karta v nom je sparovana s prijimacom a v inom prijimaci nefunguje.

Hej, viem ze magio SAT. Ale tak to je smutne ze to blokuju. Ale viem ze by si to obhajovali tym, ze chcu zarucit co najlepsi prijem signalu pre zakaznikov.... a tlacia na nich tiez z vonku aby si si kartu nemohol strcit do svojho zariadenia s nahodov nahravat nieco z Markizy :D jedine potom uz len predat zbytocne zariadenia.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozriem sa na to. Dík,.....hľadám niečo ,čo sa oplatí, aj spolu s internetom. Ako som už písal,....chcem to mať v jednom balíku. A nechcem  aby mi ležali  dané prijímače len tak ľadom. Možno by sa dali aj predať,  nemajú viac ako dva roky!?

Veď prijímače predaj v bazoši a za získané peniaze si kúpiš moduly do TV. 

Alebo prejdi do Telekomu, kde síce budeš platiť prenájom boxov, ale na všetkých budeš mať rovnaké programy a za jednu cenu. 

Editoval composite19

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@shagara, kľudne si to prever (veď za opýtanie nedáš nič)?, ale je to na 100% tak, ako som Ti napísal vyššie ja, aj @13black13

Editoval composite19

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik, som si istý. Je to tak, ako píše @13black13. Prijímač musí byť spárovaný s kartou. A pochybujem, že Telekom by mu spároval jeho prijímač s Telekom kartou. To by sa vytratilo "čaro" prenájmu.?

@shagara, skús pozrieť ešte Digi TV. Je tam možnosť bez set top boxu. Kúpiš od nich len ten modul na kartu priamo do TV. 

Pozriem sa na to. Dík,.....hľadám niečo ,čo sa oplatí, aj spolu s internetom. Ako som už písal,....chcem to mať v jednom balíku. A nechcem  aby mi ležali  dané prijímače len tak ľadom. Možno by sa dali aj predať,  nemajú viac ako dva roky!?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19 si si 100% istý ze nemozes vlastny box pouzit? Ja by som to radsej preveril. Ak ten box podporuje rovnaky system kryptovania ako ma telekom tak by to mohli fungovat, nie? Ci je to blokovane este na inej urovni? 

Tak si to preverím! Potom by to bolo výhodné,.....ak som už  investoval do tých HD prijímačov. Už aj preto,že chcem TV aj s internetom,....v jednom balíku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja keby som nemusel, tak tiež od nich tie krabice nemám. Veď okrem prenosu TV signálu a nahrávania to nedokáže nič viac. Smutné na 21.storočie. Keby predávali moduly do TV ako Digi, už dávno by som ich mal. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik, som si istý. Je to tak, ako píše @13black13. Prijímač musí byť spárovaný s kartou. A pochybujem, že Telekom by mu spároval jeho prijímač s Telekom kartou. To by sa vytratilo "čaro" prenájmu.?

@shagara, skús pozrieť ešte Digi TV. Je tam možnosť bez set top boxu. Kúpiš od nich len ten modul na kartu priamo do TV. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19 si si 100% istý ze nemozes vlastny box pouzit? Ja by som to radsej preveril. Ak ten box podporuje rovnaky system kryptovania ako ma telekom tak by to mohli fungovat, nie? Ci je to blokovane este na inej urovni? 

Hoci sme asi v nespravnej casti fora (pdla predchadzajucich prispevkov ide o SAT Magio a nie IPTV), pri sat. sluzbe sa vlastny box pouzit neda, pretoze karta v nom je sparovana s prijimacom a v inom prijimaci nefunguje.

Editoval 13black13

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

OK, a tak neviem,či pri troch TV je dobré prejsť k  Telekomu?  Asi je to jedno,.....lebo aj v Skylinku pri troch Tv   je to dosť drahé. Ak mám tu zas platiť za druhú a tretiu kartu! Zatiaľ mám len jednu kartu na Skylinku a na ďalších dvoch TV pozerám len základné  stanice. Aj preto som zvažoval zmenu. Chcel by som  sledovať dané programy z balíčka Smart na všetkých  TV-

A nie je tu  možnosť výberu  programových balíčkov! Teda ,na Skylinku. To je veľká chyba,....lebo by mi pohodlne stačilo  20-30 kanálov/staníc/,.....ak by sa dalo vybrať aspoň pár staníc podla vlastnej vôle./hlavne dokumentárne/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A tie boxy preplácame všetci. A to je nevýhodné nielen pre Teba!

Editoval composite19

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Svoje zariadenia využiť nemôžeš. Telekom to zdôvodňuje tým, že služba pôjde korektne len s ich prijímačmi, nakoľko sú pre ich službu optimalizované.

Jednorázovo sa kúpiť nedajú (kedysi dávno to možné bolo). Proste si ich musíš prenajať (skús si domyslieť, prečo). Na druhej strane, ak sa Ti niektorý z boxov pokazí, zavoláš na technickú podporu, príde technik a vymení Ti kus za kus(bezplatne). Keby bol Tvoj, tak si musíš kúpiť nový. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar