Black Friday v Telekome

Otázka

• 0

Ahojte :)

od dnes 19.11. štartujeme Telekom Black Friday. Akcia prebieha na našom webe do 26.11. a počas nej môžete získať nový telefón alebo iné z vybraných zariadení so zľavou. 

Na Black Friday nechýbajú vlajkové lode od Apple, Samsung, či Sony a zaradili sme tam aj dve čerstvé novinky spred troch týždňov. V ponuke nájdete: 

• Apple iPhone Xr 128 GB Black
  • Apple iPhone Xs Max 256 GB Space Grey
  • Huawei Mate 20 lite
  • Huawei Mate 20 Pro
  • Huawei P20 Pro 128 GB Twilight
  • Motorola Moto G6 Play ( Fine Gold, Deep Indigo) 
  • Samsung GALAXY A6
  • Samsung GALAXY A8 2018
  • Samsung GALAXY J5 2017
  • Samsung GALAXY S9 ( Black, Purple)
  • Samsung GALAXY S9+
  • Sony Xperia XZ3

Pre hráčov navyše prihodíme Xbox One X s dvomi hrami a s plnou podporou 4K. Pre fanúšikov mobility dáme na výber dve kolobežky XIAOMI Mi Scooter 2 a Ninebot od Segway KickScooter ES2. 

Našu Black Friday ponuku obohatíme v stredu ešte o jednu veľmi očakávanú novinku týchto Vianoc. Bude ňou Samsung GALAXY A7 v modrej farbe. 

Na zariadenie môžete získať zľavu až do 50 € alebo až do 100€ podľa toho, či si zoberiete nový paušál alebo si predĺžite viazanosť na svojom aktuálnom paušále. 

Viac informácií o Black Friday v Telekome nájdete tu.

300x250-min.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Prečo je diskriminovaný prenos od iného operátora s len 50€ ?

• Preniesť číslo od iného operátora (získate zľavu až do 50 eur)

Prečo nie je odčítaná suma z jednorázovej platby v kosíku?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podľa mňa by to tak malo byť a malo by to byť pravidlo.U mňa bol dôvod odchodu z Telekomu prave uprednostňovanie nových pred vernými

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

migranti maju viac vyhod. 2 roky u jedneho operatora-2 roky u ineho a potom kludne naspät :D 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Samsung galaxy A7 ste zaradili, no nemáte ho. Plánujete predaj aj Samsungu A9? oplatí sa vyčkať?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na tie najdrahšie mobily tiež dať zľavu... jak keby tie lacnejšie neexistovali, keby na lacnejšie dali takéto zľavy by to bol Black Friday nie takto, že pri 1000€ ti dajú 100€? :D Nehovorím, ale, že 100€ je málo, ale tak takto to vyzerá ako keby mali iba drahé mobily :D

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pardón, vyššie som dal nesprávny nick. @nikusska11, možno A9-tku aj zaradia, ale či aj predajú?. Ak to bude ako s A7-čkou, tak neviem, neviem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.