Variabilny symbol - trvalý prikaz

Otázka

• 0

Dobrý den,

aký variabilný symbol možem zadat pri trvalom príkaze? Číslo adresáta: xxxxxxxxxx - Peter Lukáč . Mesačná platba 15,9 Eur. Prosím dajte mi vedieť. chcel by som predísť platbám za upomienky.

Dakujem.

SEnica

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,je potrebné navštíviť pobočku telekomu , kde nahlásite , že chcete platby realizovať Inkasom a obdržíte mandát na nastavenia v Banke

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako píše @erik200444. V banke treba nastaviť inkaso, nie trvalý príkaz. Variabilný symbol máš na faktúre, ale keď Ti na pobočke dajú mandát, tak je tam uvedené všetko. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Variabilný symbol je uvedený na každej faktúre a mení sa každý mesiac. Ak sa chcete vyhnúť upomienkam, je potrebné navštíviť predajňu Telekom a zriadiť si inkaso k účtu. Platby budú potom uhrádzané automaticky.

Informácie, ktoré Vám poskytli @erik200444 a  @composite19 sú správne.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Lenze ja nechcem chodit do banky a zriadovat si inkaso, chcem platit cez trvaly prikaz, tak ako platim uz 10-12 rokov. Preco s tym je odrazu problem?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak to chceš riešiť cez trvalý príkaz, tak ako variabilný symbol použi kód adresáta, ten je uvedený na každej faktúre hore vpravo.

Doporučujem v takomto prípade, skontrolovať každý mesiac výšku faktúry, aby si sa vyhol prípadným nedoplatkom ak sa zmení výška Tvojej faktúry.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar