ARRIS tv prijmač.

Otázka

• 0

Dobrý deň,rád by som sa dozvedel že či je v poriadku keď chcem nahrávať serial v HD kvalite tak ma nepustí pozerať iný HD kanál,alebo pustí len musím zrušiť nahrávanie na HD kanáli.Keď bol spustený SD kanál tak sa mi dalo pozerať v HD všetko.Jednalo sa konkretne o Nova tv.Príjmač je na jeden tv aj tv je len jeden žiadny iný príjmač v domácnosti nieje.Za odpoveď ďakujem.

IMG_20181116_174640.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Pravdepodobne ste dali nahravat dva HD programy vtedy nie je mozne sledovat treti HD program

alebo ak mate dva prijmace a dali ste nahrat HD program a na druhom prijmaci sa nejaky HD program sledoval. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

pri DSL pripojení je TV obmedzená na 1x SD a 1x HD stream, čiže pri nahrávaní HD programu môžete sledovať iba nahrávaný program alebo iný v SD kvalite. Je to kvôli tomu, aby to linka zvládala, keďže nie všetky linky by preniesli dátový tok HD programov.

Editoval Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

pri DSL pripojení je TV obmedzená na 1x SD a 1x HD stream, čiže pri nahrávaní HD programu môžete sledovať iba nahrávaný program alebo iný v SD kvalite. Je to kvôli tomu, aby to linka zvládala, keďže nie všetky linky by preniesli dátový tok HD programov.

ano dakujem za pripomenutie, ja som popisoval teda optiku:)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar