Otázka

• 0

Pekný deň, v prvom rade by som chcel poďakovať  za ČT Sport HD aj ČT D HD :-) Konečne :-)

Zároveň sa však chcem opýtať, keď už preklápate toľko kanálov do HD kvality, či by sa nedalo robiť niečo s AXN. Aspoň s ich hlavným kanálom.

Ďakujem vopred za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Na nasej 32 palcovej CRT Sony telke  je pekne hocico ale na 55 palcovom 4k televizore  uz je malo aj to HD vysielanie ked to porovnam s inymi zdrojmi ako Netflix...

Svätá pravda. Mal som CRT Oravu, tam aj VHS malo krásny obraz. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na nasej 32 palcovej CRT Sony telke  je pekne hocico ale na 55 palcovom 4k televizore  uz je malo aj to HD vysielanie ked to porovnam s inymi zdrojmi ako Netflix...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež niektoré stanice ešte nevysielajú HD, keď reálne typujem, že ich kamery majú na 100% kvalitu vyššiu ako aj HD si myslím, ešte, že mám 32" telku kde moc veľký rozdiel medzi HD a SD nie je vidieť, ale typujem, že pri 55" či viac to určite je vidieť :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik nemáme info o tom, že by vlastník tieto kanály vysielal v HD a ani kedy sa chystá tak spraviť. 

ako pise @13black13 vyberal som prave take kanaly, ktore ma konkurencia v HD a u nas nie su. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak som písal do AXN a odpovedali mi, že HD ani nemajú a dokonca, čo je smutné a pre mňa nepochopiteľné, aktuálne ani neuvažujú. Škoda.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik nemáme info o tom, že by vlastník tieto kanály vysielal v HD a ani kedy sa chystá tak spraviť. 

To snad nie... Obe stanice mam uz nejaky cas v UPC kablovke v HD.

https://www.satelitnatv.sk/2017/10/cartoon-network-hd-v-ponuke-upc/

https://digital.rozhlas.cz/kabelovy-operator-upc-preklopi-do-hd-rozliseni-stanici-zamerenou-na-zivotni-styl-7212446

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar