Otázka

• 0

Pekný deň, v prvom rade by som chcel poďakovať  za ČT Sport HD aj ČT D HD :-) Konečne :-)

Zároveň sa však chcem opýtať, keď už preklápate toľko kanálov do HD kvality, či by sa nedalo robiť niečo s AXN. Aspoň s ich hlavným kanálom.

Ďakujem vopred za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

@Tataracik nemáme info o tom, že by vlastník tieto kanály vysielal v HD a ani kedy sa chystá tak spraviť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik nemáme info o tom, že by vlastník tieto kanály vysielal v HD a ani kedy sa chystá tak spraviť. 

To snad nie... Obe stanice mam uz nejaky cas v UPC kablovke v HD.

https://www.satelitnatv.sk/2017/10/cartoon-network-hd-v-ponuke-upc/

https://digital.rozhlas.cz/kabelovy-operator-upc-preklopi-do-hd-rozliseni-stanici-zamerenou-na-zivotni-styl-7212446

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak som písal do AXN a odpovedali mi, že HD ani nemajú a dokonca, čo je smutné a pre mňa nepochopiteľné, aktuálne ani neuvažujú. Škoda.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ako pise @13black13 vyberal som prave take kanaly, ktore ma konkurencia v HD a u nas nie su. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež niektoré stanice ešte nevysielajú HD, keď reálne typujem, že ich kamery majú na 100% kvalitu vyššiu ako aj HD si myslím, ešte, že mám 32" telku kde moc veľký rozdiel medzi HD a SD nie je vidieť, ale typujem, že pri 55" či viac to určite je vidieť :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na nasej 32 palcovej CRT Sony telke  je pekne hocico ale na 55 palcovom 4k televizore  uz je malo aj to HD vysielanie ked to porovnam s inymi zdrojmi ako Netflix...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na nasej 32 palcovej CRT Sony telke  je pekne hocico ale na 55 palcovom 4k televizore  uz je malo aj to HD vysielanie ked to porovnam s inymi zdrojmi ako Netflix...

Svätá pravda. Mal som CRT Oravu, tam aj VHS malo krásny obraz. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz