Pevny 4G internet

Otázka

• 0

Plánuje konečne Telekom spustit  Pevný 4G internet ako ma T-Mobile Cz  pripadne slovenský Orange a aj ďalší poskytovateľia?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

mňa by to tiež zaujimalo kedy planuju taky internet spustiť už davno som o taky internet mal zaujem no musel som isť do orangeu lebo telekom ma na dnešnu dobu len smiešnych 50Gb 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ono je to od Telekomu este velmi dobra cena,ked za zriadenie LTE pyta 1000€ ,15GB stoji 30€ a ponukaju to zatial asi len v casti Ba a aj to iba pre firmy.

Telekom ma na 100% lepsiu a kvalitnejsiu siet ako postari,takze argument,ze by to siet nezvladla neobstoji.Skor mi to pride ako o dodrzanie podmienok licencie,aj ked je im jasne,ze v tej cene to nikto nekupi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sak prvé tiež sme skončili u orangeu na domácom 4G nete. Ale konecne je u nás aj Modry operátor z ich 126Mbit. Takze ak sa nerozhýbu tak tak idem k modrým 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak oni ten pevný 4G internet dávajú za 15€ (50GB), ale iba tam, kde nie je dostupná iná technológia (DSL, vdsl, optika). 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom je posledna firma o ktorej by som uvazoval ako poskytovatela internetu ak mam ine moznosti

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom je posledna firma o ktorej by som uvazoval ako poskytovatela internetu ak mam ine moznosti

???Si ma fakt pobavil. No daj tú Tvoju, lepšiu firmu. Alebo si to radšej nechaj pre seba. ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Predpokladam ze keby som zverejnil nazov firmy tak ma zmazu , ale mam 60/60 mbit optiku sice to je len do panelaku a potom metalika ale ide to bez problemov moj trafik 1TB mesacne , mam moznost aj telekom 300mbit ale 2x drahsie, ja viem ze vela ludi nema inu moznost a preto to zneuzivaju.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako  vidim  tak telekom taku sluzbu  neplánuje  spustit aj ked v CZ ju T-Mobile  ma 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz