Pevny 4G internet

Otázka

• 0

Plánuje konečne Telekom spustit  Pevný 4G internet ako ma T-Mobile Cz  pripadne slovenský Orange a aj ďalší poskytovateľia?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

mňa by to tiež zaujimalo kedy planuju taky internet spustiť už davno som o taky internet mal zaujem no musel som isť do orangeu lebo telekom ma na dnešnu dobu len smiešnych 50Gb 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ono je to od Telekomu este velmi dobra cena,ked za zriadenie LTE pyta 1000€ ,15GB stoji 30€ a ponukaju to zatial asi len v casti Ba a aj to iba pre firmy.

Telekom ma na 100% lepsiu a kvalitnejsiu siet ako postari,takze argument,ze by to siet nezvladla neobstoji.Skor mi to pride ako o dodrzanie podmienok licencie,aj ked je im jasne,ze v tej cene to nikto nekupi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sak prvé tiež sme skončili u orangeu na domácom 4G nete. Ale konecne je u nás aj Modry operátor z ich 126Mbit. Takze ak sa nerozhýbu tak tak idem k modrým 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak oni ten pevný 4G internet dávajú za 15€ (50GB), ale iba tam, kde nie je dostupná iná technológia (DSL, vdsl, optika). 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom je posledna firma o ktorej by som uvazoval ako poskytovatela internetu ak mam ine moznosti

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom je posledna firma o ktorej by som uvazoval ako poskytovatela internetu ak mam ine moznosti

???Si ma fakt pobavil. No daj tú Tvoju, lepšiu firmu. Alebo si to radšej nechaj pre seba. ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Predpokladam ze keby som zverejnil nazov firmy tak ma zmazu , ale mam 60/60 mbit optiku sice to je len do panelaku a potom metalika ale ide to bez problemov moj trafik 1TB mesacne , mam moznost aj telekom 300mbit ale 2x drahsie, ja viem ze vela ludi nema inu moznost a preto to zneuzivaju.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako  vidim  tak telekom taku sluzbu  neplánuje  spustit aj ked v CZ ju T-Mobile  ma 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar