Magio Go nefunkčné

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Nechápem prečo zasa nejde Magio Go na Chrome (Windows) po inštalácii nového pluginu? 

Aj keď je už tradíciou Telekomu, že ak sa niečo pridá do do bezproblémovo fungujúcej platformy Magio Go, tak to nejde.

Som sklamaný, že Ste to dali z piatka na sobotu a odstavili nás od tejto služby cez víkend, a teraz Bohvie kedy to bude fungovať tak ako ma.

Veď si platíme tieto služby a pritom sledovanie cez túto platformu mi pripadá zastaralé oproti iným poskytovateľom takýchto služieb.

Tak dúfam, že aj cez počítač a NTB budeme môcť sledovať  televíziu v dohľadnej dobe, t.j. ešte dnes!!!

Čakám  na Vašu reakciu.

Editoval/-a Sytrek

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

Kde bola chyba? Mne to stále nejde, postupoval som podľa pokynov a stále chce stiahnuť a nainštalovať video prehrávač. Dokonca som aj odinštaloval a znova nainštaloval Chrome a stále to nejde :-(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ondrejono vies co urob?  Zatvor Chrome (tak aby ti nebezal vobec (pri hodinach aby si nemal ikonu spusteneho pluginu,idealne v task managerovi skontrolovat ci nebezi). V ovladacich paneloch najdi BrowserPluginHelper a odinstaluj ho. Nasledne opät pri zatvorenom chrome nainstaluj novy player. Tu pozor. Hlavne enterprise verzie Win10 blokujú instalaciu,nakolko instalacne msi este nema dostatocnu kredibilitu a tak moze vyskocit okno o nedoverihodnom vydavatelovi. Niektore PC s prisnou politikou to rovno bloknu. To sa rozozna tym ze nezbehne klasicke "next,next klikanie". Po otvoreni chromeu (nepamätam si ci treba ist na www.magiogo.sk alebo hned po otvoreni) by ti mal dat info ze pridavas novy plugin a ze ho chces povolit ako addon.

Rovnako v ojedinelom pripade sa stava,ze prve spustenie streamu chvilku trva a je tam chvilku cierna obrazovka. Treba len pockat. 

Snad pomohlo

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@MegaGURU, ďakujem ti veľmi pekne, postupoval som podľa tebe a už to konečne funguje, super. Ešte raz veľká vďaka za pomoc.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@MegaGURU pri instalacii  BrowserPluginHelper  mi nezbehne next, next klikanie. Pri pokusi o instalaciu si vypyta admin pristup, ten dostane, potom preblikne progress bar a skonci to. Ziadne dialogove okna s next tlacidlami sa nevyskytnu. Zaroven nemam ani enterprise ediciu WIN10, tak neviem, ako s tym pohnut. Antivirus bol pocas instalacie vypnuty. Pri pokuse o spustenie vysielanie dostanes hlasku "Stream nacitany, otvaram", ale zostane iba cierna obrazovka. Nejaky tip?

Editoval/-a oneilque

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@oneilquekaždé zariadenie je individuálne. Má nainštalované rôzne aplikácie, ktoré môžu negatívne vplývať aj na funkčnosť Magio GO. Viackrát sme zaznamenali, že po preinštalovaní OS sa Magio GO spustilo bezproblémovo. Práve nespustenie streamu znamená, že verimatrix vyhodnotil zariadenie ako nedostatočne chránené.

Ak ti rady uvedené vyššie nepomohli, tak odporúčam preinštalovanie OS. Pokiaľ nefunkčnosť bude pretrvávať aj po preinštalovaní, napíš kolegom na aplikacia@telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A este taka otazocka, kedy bude Magio TV Box dostupny ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ľuboš ale aj ostatnym to mozno pomoze. Zistil, ze po odinstalovani Bitdefendera to uz funguje. Je to zaujimave, pretoze nemal som pocit, zeby Bitdefender nieco blokoval. Kazdopadne, ake je idealne nastavenie pre firewall? To znamena, akym aplikaciam treba povolit pristup na internet (Okrem Chrome). Ake protokoly (TCP, UDP?), pripadne porty (staci 80?).

Dik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

treba to dat do dôveryhodnych app v antivirusovom programe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Suhlasim, ale po otestovani je to potrebne v module Avanced threat defense samotneho Bitdefenderu, kde je potrebne zadat cestu na exe subor: BrowserPluginHelper.exe, ktory sa nachadza v C:\ProgramData\VisualOn\ - inymi slovami pridanie vynimky v realtime ochrane, alebo firewalle nepomoze a tam to ani nie je potrebne. Staci v module vyssie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@oneilque ono problem nie je v samotnom plugine. Aby som vysvetlil, instalacny subor msi je sice podpisany dig certom, no kym to nenainstaluje x PC, je nedôveryhody. Kredibilitu si buduje prave poctom instalacii. Niektore FW app ked vidia, ze vydavatel certifikatu je nedoveryhodny, tak to bloknu. Identifikovany bol prave BitDefender.

Magio GO ma aj ine ochrany. Napr nejde na rootnutych deviceoch, pripadne je zapnuta ochrana proti app, ktore vedia chytat screeny. Teda napr magio go (kanaly s drm) nebudu funkce ak je zapnute napr vlc, pripadne iTunes na iMac. Je to ochranene proti piratstvu riadne

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@oneilque na rootnutych deviceoch, pripadne je zapnuta ochrana proti app, ktore vedia chytat screeny. Teda napr magio go (kanaly s drm) nebudu funkce ak je zapnute napr vlc, pripadne iTunes na iMac. Je to ochranene proti piratstvu riadne

som sem chcel akurat napisat ze preco mi nejde polka programov, ale potom som si precital tvoj prispevok a vypol VLC. Mohlo by to aspon vyhodit ako chybovu hlasku, "blokujeme vam tento program lebo mate zapnuty program z blacklistu" alebo nieco podobne. takto ja mam odkial vediet? toto spolu s dalsimi vecami len potvrdzuje ze appka nema vobec zvladnute UX 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar