na ZTE sa nedá prípojiť meteostanica

Otázka

• 0

Dobrý deň, prešiel som na router ZTE Speedport Entry 2i, pričom sa mi podarilo pripojiť všetky zariadenia až na meteostanicu MiGo. Stále mi vypisuje, že meteostanica sa nemohla pripojiť na sieť WiFi. Keď si však vytvorím prístupový bod na mobile tak meteostanicu viem bez problémov pripojiť. 

Viete mi poradiť ako pripojím meteostanicu na WiFi?  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Buď si nastavíš v tej meteostanici DNS adresu napevno alebo si kúpiš vlastný router ktorý si zapojíš za router ZTE . Inak ti to nepôjde . A môžeš sa poďakovať Telekomu za to aké dávajú kvalitné routre k službe . Mali by sa hanbiť , tiež som riešil tento problém .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V meteostanici viem len manuálne konfigurovať pripojenie na WiFi s tým, že tam môžem dať manuálne primárnu adresu DNS ako aj sekundárnu adresu DNS ale aj napriek tomu mi to nechce ísť. Skúsiť môžem ešte zapojiť iný router za ZTE. Mám napríklad aj starší router od Telekomu ADB 2111 tak môžem aj ten zapojiť, alebo radšej kúpiť iný?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môžeš , ale router ZTE musíš mať prepnutý do módu Bridge a musí ti to prepnúť Telekom .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môžeš , ale router ZTE musíš mať prepnutý do módu Bridge a musí ti to prepnúť Telekom .

Ďakujem veľmi pekne za radu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar