Nový balík Archív L

Otázka

• 1

Ahojte,

Telekom odštartoval predaj nového balíčka Archívu pre Magio televíziu. Magio Archív L rozšíri existujúcu ponuku Archívu na tri balíky, dostupný bude pre zákazníkov s IPTV.

30 kanálov, z toho 11 v HD

Nový balík Archív L umožňuje sledovať už odvysielaný obsah 30 staníc až 7 dní dozadu. Ak divák zmeškal začiatok svojho programu na niektorom z kanálov zaradených v Archíve, môže si ho spustiť od začiatku, pretočiť dozadu, alebo si ho jednoducho pozrieť v čase, ktorý mu vyhovuje.

Magio TV Archív L obsahuje nasledujúce kanály: Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma, TV Dajto, Joj, Plus, TA3, ČT1, ČT2, WAU, JOJ Cinema, CS FILM, FILMBOX, Ťuki TV, AMC, Viasat Explorer, Discovery Channel, Animal Planet, Nickelodeon, Minimax, Disney Channel, Spektrum, Viasat Nature, AXN, Eurosport 1, Epic Drama, DIGI Sport 1, DIGI Sport 2 a DIGI Sport 3.

Úplnou novinkou je HD obsah. Vo vysokom rozlíšení môžu zákazníci sledovať až 11 najsledovanejších kanálov: Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma, TV Dajto, Joj, Plus, Spektrum, Epic Drama, DIGI Sport 1 a DIGI Sport 2.

Tri balíky v ponuke

Televízny Archív je v Magiu aktuálne dostupný už v 3 veľkostných variantoch:

·          Magio TV Archív S s 10 kanálmi za 1,99€ mesačne,

·          Magio TV Archív M s 20 v kanálmi za 3,98€ mesačne,

·          Magio TV Archív L s 30 kanálmi za 5,99€ mesačne.

Pri 12-mesačnej viazanosti zákazník získa bonus vo forme balíčka na 3 mesiace zadarmo (platí pre všetky dostupné varianty).

Spustenie programu od začiatku a Magio TV Archív je možné aktivovať cez internet, na bezplatnej Zákazníckej linke 0800 123 456, alebo priamo cez Magio Televíziu, v časti Menu -> Extra -> Viac TV ponúk -> Prémiové balíčky.

Pekný deň

@Terka a @Ľuboš

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

30 odpovedí na túto otázku

• 0

na tom urcite.Ved toto dotahovanie je riadne offtopic a na nasom fore by som to uz davno presunul mimo hlavnej temy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Pepsi

Ako som písal, nič v zlom. Ja plne rešpektujem aj Tvoj názor. Ale tieto ťahanice s Merfim sú trochu zbytočné nie? Mimochodom, som rád, že ste si to vy dvaja vydiskutovali a môžeme ísť ďalej. ?Zhodli ste sa, že sa nedohodnete. ???

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Otazka pre skusenych. Nie som profik, ale tych 11 ked preklopili na HD, nie je zbytocne drzat aj tie v SD? Viem ze objemovo je to proti archivu HD zanedbateľné, ale mozno keby odstavili totoznych 11 v SD mohli pridat 2-3 dalsie do HD. Opravte ma, resp. vysvetlite, lebo u konkurencie je archiv napr. 30 dní, co je cca 4x viac ako ma telekom, konkurencia to kapacitne zvláda? 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pokial viem tak kvoli tomu, ze nie kazdy ma moznost HD prijmu. Preto drzia aj niektore kanaly v SD a HD 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

: Sú ľudia ochotní platiť 6 Eur za to čo ponúka konkurencia zadarmo a ďaleko lepší archív (viac dní + lepšie stanice samozrejme v HD)  ? Toto je už fakt moc telekom.....  Koho tým chcete osloviť ? Mladých , ktorý na TV ani nepozrú ? Stredný aktívny vek ? Tí na tv nemajú čas .. A ostávajú dôchodcovia , ktorým archív netreba , lebo si to pozrú v PP a keď aj nie  tak 6 Eur Vám platiť nebudú ...

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar