Nový balík Archív L

Otázka

• 1

Ahojte,

Telekom odštartoval predaj nového balíčka Archívu pre Magio televíziu. Magio Archív L rozšíri existujúcu ponuku Archívu na tri balíky, dostupný bude pre zákazníkov s IPTV.

30 kanálov, z toho 11 v HD

Nový balík Archív L umožňuje sledovať už odvysielaný obsah 30 staníc až 7 dní dozadu. Ak divák zmeškal začiatok svojho programu na niektorom z kanálov zaradených v Archíve, môže si ho spustiť od začiatku, pretočiť dozadu, alebo si ho jednoducho pozrieť v čase, ktorý mu vyhovuje.

Magio TV Archív L obsahuje nasledujúce kanály: Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma, TV Dajto, Joj, Plus, TA3, ČT1, ČT2, WAU, JOJ Cinema, CS FILM, FILMBOX, Ťuki TV, AMC, Viasat Explorer, Discovery Channel, Animal Planet, Nickelodeon, Minimax, Disney Channel, Spektrum, Viasat Nature, AXN, Eurosport 1, Epic Drama, DIGI Sport 1, DIGI Sport 2 a DIGI Sport 3.

Úplnou novinkou je HD obsah. Vo vysokom rozlíšení môžu zákazníci sledovať až 11 najsledovanejších kanálov: Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma, TV Dajto, Joj, Plus, Spektrum, Epic Drama, DIGI Sport 1 a DIGI Sport 2.

Tri balíky v ponuke

Televízny Archív je v Magiu aktuálne dostupný už v 3 veľkostných variantoch:

·          Magio TV Archív S s 10 kanálmi za 1,99€ mesačne,

·          Magio TV Archív M s 20 v kanálmi za 3,98€ mesačne,

·          Magio TV Archív L s 30 kanálmi za 5,99€ mesačne.

Pri 12-mesačnej viazanosti zákazník získa bonus vo forme balíčka na 3 mesiace zadarmo (platí pre všetky dostupné varianty).

Spustenie programu od začiatku a Magio TV Archív je možné aktivovať cez internet, na bezplatnej Zákazníckej linke 0800 123 456, alebo priamo cez Magio Televíziu, v časti Menu -> Extra -> Viac TV ponúk -> Prémiové balíčky.

Pekný deň

@Terka a @Ľuboš

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

30 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Pozerám.že niekomu sa to páči,ja budem asi zase ten zlý..

všetci veľký poskytovatelia toto dávajú ZADARMO,ako bonus.To sa taká veľká a kvalitná spoločnosť akou Telekom rozhodne je,musí strapňovať spoplatnením niečoho,čo majú všetci zadarmo?

Ak začne Audi spoplatňovať to,že je servisná knižka elektornická,tak si radšej kúpim iné prémiové auto,kde takú službu berú ako samozrejmosť

Editoval Merfi
odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne tak !....pýtať za archív 6€ je prestrelené...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No čo , zasa si dali gól do vlastnej bránky :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Za 7 dňový archív je to fakt dosť, keď konkurencia má zadarmo 31 dňový :(

Aj keď sú síce prvé 3 mesiace zadarmo, tak pri takej 24 mesačne viazanosti po 6€ mesačne to je 21 mesiacov a to robí 126€ čo je dosť...

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tiez by som bral ak by bolo lacnejsie , 

ale musim sa ich trocha zastat z pohladu totho co sa tu pisalo velakrat ze chcem archiv v HD, viac kanalov v archive a ked to daju tak je zle. 

v poslednej dobe je to tu o tom, ze kazdy chce rozky a tresku zadarmo, ach jaj , nemas na to tak si to neber a neplac

a teraz tie hejty :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je pekné, to potom čakajme keď dajú všetkých 30 programov v Archíve v HD pôjde asi aj hore cena tým pádom.

A to tiež, platiť tak veľa keď ani polovica s tých 30 programov nie je v HD, 11 z 33... je to celé zle, poriadne nie sú HD programy a už je 4K, len oni sa nevedia dopracovať k tomu aby bolo čo najviac HD programov :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

4K , k tomu sa skoda vyjadrovat , slovaci este nie su na to pripraveny, a na HD no su ludia, co nemaju potrebnu telku a max by pocuvali pri ciernej obrazovke :D  

to je normalny vyvoj, cim vyssia vybava tym vyssia cena 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

No pravda, ale tak HD ako píšeš, sú prípavený, už staršie televízory majú HD, ja mám doma nejaký Panasonic, kupovaný asi pred 8 rokmi možno viac a je HD.

Sme proste pozadu, keď začne byť 4K na Slovensku poriadne, tak vtedy až bude HD na všetkých kanáloch, lebo momentálne už to nie je ako pred rokom kedy HD programy u Magia pribúdali každú chvíľu, teraz skoro vôbec, a tých programov je ešte veľa čo nie je v HD, a to sa mi nechce veriť zase, že tie stanice natáčajú v horšej kvalite ako HD, problém bude niekde inde, a to asi u Telekomu :( (čo bude, keď niekoľko rokov nie sú schopný sprístupniť možnosť pozerať 2HD programy naraz)

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ok, v podstate sa tu dozviem, ze vsetci ste spokojný s tym 6€ poplatkom, ale ok, ja mam tu S verziu, stačí. Co mohli, tak tie HD programi  mohli preklopit vo všetkých balíčkoch archívu, myslim tých 11 programov. Mne by v S archive preklopili 6 SD do HD. Mozete to tu vychvalovat kolko chcete, je to predrazene a malo dní. Pochvalujete tu zdrazovanie, BBC v češtine, v podstate admini tu maju super zivot, nemusia reagovať a asi nečítate tie zisky! A teraz si kopnite. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@PeterNRVšetci nie.To len Pepsi je rád,ak platí viac a ak je niekto nespokojný s okrádaním,tak to berie ako fňukanie😉

Takých ako Pepsi musí každý operátor zbožňovať😂

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No veď. Za 2€ nemame narok na HD. Chcu aby sme isli do L ponuky. Prepacte ale 6 € za 30 programov na 7 dní je proklate veľa. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aspon nefnukam vsade :D som zvedavy ci takto fnukas aj pred benzinkou :D:D , alebo tankujes na ukrajine ? :D 

Merfiho heslo : Za málo peňazí veľa muziky 9_9

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veď to je krasne ze je to v HD, nikto to nespochybňuje a nikto nepočíta ze to bude zadarmo, ide len o premrstenu sumu co zato pýtajú. Pepsi asi nechceš pochopiť načo tu ľudia narážajú. Ja beriem od telekomu omnoho viac ako rozok a tresku, ale ide o princip a zdravy rozum. Nechajme to tak, je to super ze telekom nieco robi a snaží sa. Narazal som na rekordne zisky, narastajuci pocet zákazníkov, zvysovanie cien a predrazene nove sluzby. Akysi nepomer tu vidím. Mne osobne stačí aj ten S archív, mrzelo ma ze tie HD nepreklopili vo vsetkych balikoch archívu, tod vsio. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

6€ za archív s 30 stanicami na 7 dní je veľa a neverím,že si to objedna veľa ľudí...Konkurencia ma bohatší archív,v cene služby.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@Pepsinie všetci fňukajú na pumpe,ja tankujem plnú cca 2xza mesiac.Ale keď bude čerpačka,kde budem musieť platť za vstup a že beriem plnú,tak pôjdem na inú,kde je to samozrejmosť

Ale ty si buď provokatér,alebo využívaš mama hotel,alebo si mysliš,že si king,ak platíš viac.Mal som v Telekome 3xHappx Xl,1xHappy M,Magio net xl a telku.Bol som ich zákazník 17r a keď nadávam na to,že sú zdierači,keď spoplatnia niečo,čo je inde zadarmo,tak to nieje fňukanie.Keď nadávam na to,že novému dajú viac ako vernému,tak to tiež nieje fňukanie,ale oprávnené naštvanie!Ale buď si sedíš na vedeni,alebo si len niečo dokazuješ.Želám pekný deň😉

Editoval Merfi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Pepsi, nič v zlom, ale musím sa k tomu vyjadriť.

Čo sa týka archívu, 6eur za niečo, čo je u konkurencie v cene, je trochu prehnané, nemyslíš?

Čo sa týka toho fňukania, prečo by som nemal využiť (ak je možnosť) mať niečo lacnejšie. Ten príklad s benzínkou, nuž ak bude mať benzínka retenčné oddelenie, tak ho určite využijem. Aj tak má každá vernostné karty (a nielen benzínka) a chceš mi povedať, že ich nevyužívaš? Mimochodom, aj PZP na auto sa dá vybaviť lacnejšie, ak vieš, ako na to. Ale ak ty chceš platiť plnú sumu, tak nech sa páči, je to Tvoja voľba. To ale neznamená, že keď  si vybavím niečo lacnejšie (lebo sa to dá), že fňukám. Potom nech všetci operátori zrušia retenčné oddelenia a budem spokojný ja, aj @Merfi. Tebe sa páči platiť za niečo napr. 30 eur a nový zákazník dostane to isté za 15 alebo 18 eur? Ak Ti to nevadí, je to v poriadku, ale neber iný názor ako niečo zlé. Vieš tu nejde o to či na to mám, alebo nemám. Ide o princíp a o peniaze ide vždy až na prvom mieste.9_9

Ako som písal na začiatku, nič v zlom, ale toto mi nedalo nereagovať.:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@Pepsi, nič v zlom, ale musím sa k tomu vyjadriť.

Čo sa týka archívu, 6eur za niečo, čo je u konkurencie v cene, je trochu prehnané, nemyslíš?

Čo sa týka toho fňukania, prečo by som nemal využiť (ak je možnosť) mať niečo lacnejšie. Ten príklad s benzínkou, nuž ak bude mať benzínka retenčné oddelenie, tak ho určite využijem. Aj tak má každá vernostné karty (a nielen benzínka) a chceš mi povedať, že ich nevyužívaš? Mimochodom, aj PZP na auto sa dá vybaviť lacnejšie, ak vieš, ako na to. Ale ak ty chceš platiť plnú sumu, tak nech sa páči, je to Tvoja voľba. To ale neznamená, že keď  si vybavím niečo lacnejšie (lebo sa to dá), že fňukám. Potom nech všetci operátori zrušia retenčné oddelenia a budem spokojný ja, aj @Merfi. Tebe sa páči platiť za niečo napr. 30 eur a nový zákazník dostane to isté za 15 alebo 18 eur? Ak Ti to nevadí, je to v poriadku, ale neber iný názor ako niečo zlé. Vieš tu nejde o to či na to mám, alebo nemám. Ide o princíp a o peniaze ide vždy až na prvom mieste.9_9

Ako som písal na začiatku, nič v zlom, ale toto mi nedalo nereagovať.:D

@composite19Nie jasné,že to nieje fér voči dlhoročným zákazníkom.A áno máš pravdu,že pomaranč má rovnako špinavé praktiky.Ale podla mňa je to hluposť zákaznikov akým je aj pepsi a bohužiaľ nieje jediný.Potom to tu tak aj vyzerá.Fakt je hlúposť platiť viac,keď v okolitých štátoch je to násobne lacnejšie a to aj v porovnaní s najlepšou retenčnou ponukou u nás.Absolútne to necítim tak ako pepsi,že by som mal chváliť  nenažranosť a ešte za to aj ďakovať😂

@Pepsia nie nechcem veľa muziky za málo peňazi.Chcem viac muziky sa dostatočné množstvo peňazí

Editoval Merfi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Merfi, Slovensko je špecifický trh.xDxDxD Podľa nich sme tu všetci hlupáci. Ja si svoje peniaze vážim a ja rozhodnem kde, komu,koľko a začo ich dám.:P

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19 beriem, je to tvoj nazor a v prvom prispevku som vyjadril taktiez svoj nazor. No skakat po hlave a uz vobed od @Merfiho si nenecham. B|

vidis na tomto poste nieco zle ?

tiez by som bral ak by bolo lacnejsie , 

ale musim sa ich trocha zastat z pohladu totho co sa tu pisalo velakrat ze chcem archiv v HD, viac kanalov v archive a ked to daju tak je zle. 

v poslednej dobe je to tu o tom, ze kazdy chce rozky a tresku zadarmo, ach jaj , nemas na to tak si to neber a neplac

a teraz tie hejty :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19 beriem, je to tvoj nazor a v prvom prispevku som vyjadril taktiez svoj nazor. No skakat po hlave a uz vobed od @Merfiho si nenecham. B|

vidis na tomto poste nieco zle ?

@Pepsiako sorry,ale co si cakal?Tych co sa opravnene rozhorcuju nad nekalym jednanim,predrazenym balikom a nemoznost u vernych ziskat to co novy,nazves ufnukancami.Opravnenu kritiku murom narekov.

Ale ked kritizuje niekto teba,tak fnukas:DTrochu sebareflexie kamo;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vidim len jedno, ze si si to vzal osobne , neviem potom komu chyba sebareflexia ... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vidim len jedno, ze si si to vzal osobne , neviem potom komu chyba sebareflexia ... 

Opakujem este raz.Bez rozmyslu tu pourazas kazdeho,kto si vazi svoje peniaze.Ak som v skupine ludi,na ktoru smerovala tvoja reakcia,tak to je osobne.Potom nerozumiem tvojej poslednej reakcii.

Podla mna si mal skor napisat sorry ludia,toto som prestrelil;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak si odmyslim tvoju konspiracnu teoriu, tak budem iba citovat composite19 " neber iný názor ako niečo zlé

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

ak si odmyslim tvoju konspiracnu teoriu, tak budem iba citovat composite19 " neber iný názor ako niečo zlé

@PepsiTak to sme sa potom absolutne nepochopili.Ja som ti tvoj nazor nechcel a ani nemienil vyvracat.Ale urazanie nieje nazor...

Ked napises je to drahe,vsetci to maju zadarmo,ale ty to aj tak chces,je to tvoj nazor a nikto ti to neberie.Tvoj koment bol iny.Pises o mure narekov,vyplakavani,o treske s rozkom a podobne hluposti.

Ja som nikdy nemal problem prispiet na dobru vec a nebudem sa tu rozpisovat,aby si zase netvrdil,ze sa tu chcem vychvalovat.Ale vazim si svoje peniaze aj napriek tomu,,ze nezistne pomozem niekomu,kto to potrebuje.A fakt ma z biedy nevytrhne par drobnych.Ale  len za to,ze na to mam,nebudem hadzat peniaze do kontajnera.Alebo platit za predrazenu sluzbu.Dufam,ze sme sa pochopili a tymto to ukoncujem.Fakt nemam naladu vysvetlovat,ze si s tym zacal ty.Staci s pozriet datumi a casy

Nabuduce staci napisat sorry,nemyslel som  to tak,;)

Editoval Merfi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aspon na jednej veci sa zhodneme :D ze to ukoncime :D pekny den :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz