Ano M DATA

Otázka

• 0

Čo myslíte, vedeli by mi na tento paušál dať  retenčné oddelenie nejakú zľavu, prenášal by som k ním číslo ale tak žeby mi ostali výhody magenta1, čiže 200min.na volania plus 8GB internetu kedže vlastním aj pevne služby internet XL a telku M, alebo nenájde sa niekto kto mi s tým pomôže?    

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

32 odpovedí na túto otázku

• 0

nestihol som edit..

@Zlatan13ponuka to ...presny nazov si vygoogli,alebo mi napis sukr.spravu,pretoze by to mohli zmazat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A to akože Tvoje eurá na easy sú iné, ako tie paušálové? :o Už fakt nechápem politiku Telekomu. Radšej žiadneho zákazníka, ako retenčného? Vivat Slovakia>:(

To keď pre Telekom zákazníci s Easy sú nič je hanba, zľavu by im skôr mávali dávať keď chcú prejsť na paušál predsa, ale asi sú pre nich nič lebo nie sú viazaní sprostosťou ako je 24 mesačná zmluva kedy musíš platiť a ak chceš odísť tak platíš vysokú pokutu.

Ako nech existuje aj 24 mesačná viazanosť ale nech sú tie služby za dobré ceny a veľa dát, nie ako teraz málo dát a ešte ti dajú 24 mesačnú viazanosť? A to kde sme?

https://zive.azet.sk/clanok/135867/4-operator-v-taliansku-prevratil-trh-naruby-za-8-eur-50-gb-dat-a-neobmedzeno/

Po prečítaní tohto článku aký majú paušál teraz po novom v Taliansku som omdlel:

Citát

Za 7,99 eura mesačne je možné získať neobmedzené volania, SMS a 50 GB dátový balíček. V EÚ je možné z dát minúť 4 GB dát bez príplatku.

A pre tých čo chcú neobmedzené volania:

Citát

Pre ľudí, ktorí dáta v mobile nepotrebujú, ponúka operátor neobmedzené volania, SMS a 0,04 GB dát za 4,99 eura mesačne.

Smiešne je na tom, že v zahraničí majú viac GB dát ako u nás na Slovensku, u nás pýtajú za 4GB aj 30€. 

A čo pozerám, tak ten nový operátor nemá zjave ani také zlé pokrytie ako náš 4. operátor, https://www.iliad.it/copertura/ keď zoberiem si 3G, 4G čo ponúka je to celkom slušné, ale aj samotné 4G pokrytie vyzerá dobre.

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Samer303, aj by som Ti dal lajk za príspevok vyššie, ale na dnes som si už vraj minul všetkých 10 lajkov. To čo je za ďalší blbý výmysel, 10lajkov na 24 hodín ?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Samer303, aj by som Ti dal lajk za príspevok vyššie, ale na dnes som si už vraj minul všetkých 10 lajkov. To čo je za ďalší blbý výmysel, 10lajkov na 24 hodín ?

nie si spamer ale mozno to je nejaka ochrana proti tomu :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak a dnes ponúka z telekomu na paušál áno m dáta za 15€ + výhody magnety 200min+8gb internet a volania v skupine zadarmo. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím

Ja sa len chcem spýtať, ako je to teraz cez sviatky

Chcem prejsť k modrým s tým, že si počkám na retenčné 

Len neviem či pracujú, alebo nie alebo ako to je žeby som zbytočne na nich nečakal a nič z toho ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cez sviatky ak dobre typujem nerobia, keďže ani infolinka nefunguje, všetky pobočky zavreté, jedine tak technická podpora by mala typujem fungovať normálne.

Na tvojom mieste by som to riešil asi skôr po sviatkoch, čiže až v januári.

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar