Ano M DATA

Otázka

• 0

Čo myslíte, vedeli by mi na tento paušál dať  retenčné oddelenie nejakú zľavu, prenášal by som k ním číslo ale tak žeby mi ostali výhody magenta1, čiže 200min.na volania plus 8GB internetu kedže vlastním aj pevne služby internet XL a telku M, alebo nenájde sa niekto kto mi s tým pomôže?    

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

32 odpovedí na túto otázku

• 1

Zavolaj na 0800 123 456. Spoj sa s operátorom(kou), povedz, že máš záujem preniesť si k ním číslo, ale chceš, aby Ťa kontaktovali z retenčného. Potom čakať, kým Ťa kontaktujú a vyjednávať, nedať sa odbyť, nebáť sa. Veľa šťastia ??

Editoval/-a composite19
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Volal som dva krát, no ani jedna má nechcela prepojiť na retenčne ani kontakt na nich nič.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Oni Ťa ani neprepoja a už vôbec Ti na retenčné nedajú kontakt. Musíš povedať (poprosiť ich), aby oni nechali Tvoje číslo retenčnému. Retenčné sa ozve Tebe, nie Ty im. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@marek4800 najjednoduchsi sposob ako sa stat "viditelnym"pre retencne,je migracia ku konkurencii.Urcite nie do Orange,pretoze to nevidia a nic s tym neziskas.cca do 5 hodin ako som zadal portaciu k modrym mi prisla sms s cislom na retencne,aby som ich kontaktoaval a ze mi za "moju vernost"davaju 30% zlavu.Kedze je to malo,alebo aby som upresnil menej ako som dufal,tak som tam nevolal a zavolali oni na druhy den.Ponukli mi ano L za 18€ a anoXL za 24€,ale bez vyhod magenty.Kedze som na zive cital,ze uz su ludia ktorym dali AnoL za 16€,tak som to nezobral.Portaciu jedneho tc som nestopol a dalsie tri sa chystam preniest tiez.Dnes mi ma volat retencne koli zvysnym trom cislam ktore mi v Telekome zostali a ak sa dohodnem na lepsej cene ako ponukali naposled,tak v Telekome rad yostanem.Ak nie,tak skusim stastie u konkurencie,kde budem mat neobmedzeny pausal s 5GB a naslednym spomalenim na 128kBs za 16,20€

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@marek4800 najjednoduchsi sposob ako sa stat "viditelnym"pre retencne,je migracia ku konkurencii.Urcite nie do Orange,pretoze to nevidia a nic s tym neziskas.cca do 5 hodin ako som zadal portaciu k modrym mi prisla sms s cislom na retencne,aby som ich kontaktoaval a ze mi za "moju vernost"davaju 30% zlavu.Kedze je to malo,alebo aby som upresnil menej ako som dufal,tak som tam nevolal a zavolali oni na druhy den.Ponukli mi ano L za 18€ a anoXL za 24€,ale bez vyhod magenty.Kedze som na zive cital,ze uz su ludia ktorym dali AnoL za 16€,tak som to nezobral.Portaciu jedneho tc som nestopol a dalsie tri sa chystam preniest tiez.Dnes mi ma volat retencne koli zvysnym trom cislam ktore mi v Telekome zostali a ak sa dohodnem na lepsej cene ako ponukali naposled,tak v Telekome rad yostanem.Ak nie,tak skusim stastie u konkurencie,kde budem mat neobmedzeny pausal s 5GB a naslednym spomalenim na 128kBs za 16,20€

Ahoj Merfi, mňa mrzí, že človek musí absolvovať takéto tanečky s prenosom čísla. Si myslím, že som zaujímavý zákazník, viac čísiel, pevná linka VDSL, platba okamžite v deň vystavenia faktúry, nikdy v omeškaní a neviem sa s retenčným dohodnúť ma ANO L za lepšiu cenu ako 24 EUR bez toho, aby som neprenášal. Takže len napíšem toľko a nebudem sa viac k tomu vracať keďže ma to prestáva baviť. Čo sa týka Orange, neplatí tam tá 10 dňová prekluzívna dohoda, kedy Ťa akoby TK nevidí, z vlastnej skúsenosti už teraz viem, že migrácia  sa dá spraviť zavolaním na retenčné OR s tým, že zmluvy si necháš poslať na predajňu a nie kuriérom. Takže ja som to takto dal a buď sa mi ozvú z retenčného TK a dajú mi normálnu cenu alebo sa budúci týždeň vidíme v novej rodine s novým operátorom. Prestalo ma to baviť sa doťahovať a mám toho dosť. Ak si niekto neuvedomuje lojalitu zákazníka , precíznosť platieb okamžite, tak tu nemám čo robiť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Marcel ak uz niesi nasr..deny na maximum a este zvazujes aj ponuku z telekomu,tak na tu predajnu nechod.Tam to ma Orange zase nejak salamunsky osetrene a da ti hned podpisat zmluvu,ktora kedze nieje cez internet,tak plati a tym padom uz mas od podpisu zmluvy viazanost.Ak teda este zvazujes ponuku z retencneho,tak zadaj portaciu u modrakov

Mozem sa mylit a len zbytocne krivdim pomarancu,ale bol som na to upozorneny,takze ak uz podpisem zmluvu s orange,tak uz si budem isty,ze ju chcem podpisat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Marcel ak uz niesi nasr..deny na maximum a este zvazujes aj ponuku z telekomu,tak na tu predajnu nechod.Tam to ma Orange zase nejak salamunsky osetrene a da ti hned podpisat zmluvu,ktora kedze nieje cez internet,tak plati a tym padom uz mas od podpisu zmluvy viazanost.Ak teda este zvazujes ponuku z retencneho,tak zadaj portaciu u modrakov

Mozem sa mylit a len zbytocne krivdim pomarancu,ale bol som na to upozorneny,takze ak uz podpisem zmluvu s orange,tak uz si budem isty,ze ju chcem podpisat.

Prejdem si ju poriadne, kľudne si sadnem aj na 30 minút a prečítam si všetky body. Mimochodom to robím vždy a pokiaľ nezačne portácia ihneď 0+4, tak to nepodpíšem. Na modrákoch mi vadia chýbajúce MMS, občas potrebujem poslať  aj tie a dáta 4GB mi nevadia. Doteraz mi stačilo s prehľadom 6GB dát v Happy XL. Mám všade WIFI a dáta sú doplnkom, pod 4GB by som už nešiel.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prejdem si ju poriadne, kľudne si sadnem aj na 30 minút a prečítam si všetky body. Mimochodom to robím vždy a pokiaľ nezačne portácia ihneď 0+4, tak to nepodpíšem. Na modrákoch mi vadia chýbajúce MMS, občas potrebujem poslať  aj tie a dáta 4GB mi nevadia. Doteraz mi stačilo s prehľadom 6GB dát v Happy XL. Mám všade WIFI a dáta sú doplnkom, pod 4GB by som už nešiel. Viem a poznám špinavé praktiky citrusu. Som na to pripravený.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@MarcelPrecitanie zmluvy pred podpisom je rozumne,ale co sa tyka Orange,tak tam zbytocne stratis cas.jednoduchsie je ist k modrym a zadat portaciu na nulovy pausal.Sms s ponukou na 30% zlavu ti pride do 5 hodin a retencne sa ti ozve hned na druhy den.Ak by si sa nedohodol,tak stale mozes zastavit portaciu a dat si poslat zmluvu do Orange.Tymto sposobom mas aspon istotu,ze ta to nic nebude stat a ze sa ti ozve retencne

Editoval/-a Merfi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@MarcelPrecitanie zmluvy pred podpisom je rozumne,ale co sa tyka Orange,tak tam zbytocne stratis cas.jednoduchsie je ist k modrym a zadat portaciu na nulovy pausal.Sms s ponukou na 30% zlavu ti pride do 5 hodin a retencne sa ti ozve hned na druhy den.Ak by si sa nedohodol,tak stale mozes zastavit portaciu a dat si poslat zmluvu do Orange.Tymto sposobom mas aspon istotu,ze ta to nic nebude stat a ze sa ti ozve retencne

Ďakujem, nechám si poradiť. Idem na to.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Merfi, ale ja som pochopil, že on ( @marek4800) chce prejsť od konkurencie do Telekomu s tým, že sa chce nakontaktovať na retenčné. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19Tak som ho mozno spatne pochopil.Ale vyssie pise,ze sa nevie dohodnut s retencnym na mensje cene ako AnoL za 24€ bez toho,aby prenasal.Preto som myslel ze je v Telekome

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano presne tak, ide o to či aj ako nový zakazník viem na tento paušal dostať dajme tomu tu 30% zľavu či by mi  to retenčné ponúklo,dnes som bol na predajni a pýtal si na to zľavu tak ani počuť, tak či by moje číslo vedeli poskytnúť na retenčné tak ani to nie, tak skúsim ešte volať na info linku alebo chat.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno máš pravdu bratummmm :) ja som reagoval až nižšie na Merfiho, ale pointa prvého príspevku bola iná...

@Merfi, ale nie @Marcel. Prečítaj si prvý príspevok ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ide o to, či  ako nový zákazník viem dostať zľavu na paušal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Merfi, ale ja som pochopil, že on ( @marek4800) chce prejsť od konkurencie do Telekomu s tým, že sa chce nakontaktovať na retenčné. 

@composite19Tak to som fakt prehliadol:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takto mi odpovedala z chatu:  Je mi ľúto, ale retenčné oddelenie vie poskytnúť zľavu len na existujúcu službu.  Ani moje číslo že im neposkytne. Musíte mať službu inak nič. Škoda ved aj ako nový zakazník by som mohol žiadať nejakú zľavu.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Škoda. Myslel som, že Ti to výjde. 

A s Easy kartou by to nešlo? Veď je to tiež existujúca služba, či? Teda ak si ju kúpiš. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19Neviem ako je to u inych operatorov,ale Telekom ta na Easy neberie ako svojho klienta.Mal som tak kartu niekolko rokov a ked som skusal kontaktovat retencne,tak ma zrusili ako ziadost na byt.Ak mas easy si pre nich nikto.Ak mas pausal a kludne aj nulovy,tak ta uz beru ako zakaznika.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@marek4800 najjednoduchsi sposob ako sa stat "viditelnym"pre retencne,je migracia ku konkurencii.Urcite nie do Orange,pretoze to nevidia a nic s tym neziskas.cca do 5 hodin ako som zadal portaciu k modrym mi prisla sms s cislom na retencne,aby som ich kontaktoaval a ze mi za "moju vernost"davaju 30% zlavu.Kedze je to malo,alebo aby som upresnil menej ako som dufal,tak som tam nevolal a zavolali oni na druhy den.Ponukli mi ano L za 18€ a anoXL za 24€,ale bez vyhod magenty.Kedze som na zive cital,ze uz su ludia ktorym dali AnoL za 16€,tak som to nezobral.Portaciu jedneho tc som nestopol a dalsie tri sa chystam preniest tiez.Dnes mi ma volat retencne koli zvysnym trom cislam ktore mi v Telekome zostali a ak sa dohodnem na lepsej cene ako ponukali naposled,tak v Telekome rad yostanem.Ak nie,tak skusim stastie u konkurencie.

Zdravim ta. prosim ta, v poslednej vete pises ze ti daju neobmedzeny pausal .kde/ako? A inak riesim tiez novu viazanost, 14 rokov v telekome, pausal s ukoncenou viazanostou happy L, na retencnom 0 bodov. Jedina ponuka ANO M + 2gb dat za 20€...

Cize navrhujete migraciu do O2 a cakat na odozvu, hej?!

Dik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19Neviem ako je to u inych operatorov,ale Telekom ta na Easy neberie ako svojho klienta.Mal som tak kartu niekolko rokov a ked som skusal kontaktovat retencne,tak ma zrusili ako ziadost na byt.Ak mas easy si pre nich nikto.Ak mas pausal a kludne aj nulovy,tak ta uz beru ako zakaznika.

A to akože Tvoje eurá na easy sú iné, ako tie paušálové? :o Už fakt nechápem politiku Telekomu. Radšej žiadneho zákazníka, ako retenčného? Vivat Slovakia>:(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Doslova ...na ten nulovy som mal minimalne sumy.Ked to porovnam s Easy tak tam to bolo nasobne viac.Ale akceptovali az pausal.Aj ked bez obratu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar