Prenos čísla

Otázka

• 0

Dobrý deň. Ak mám u súčasného operátora zariadenie iba druhý mesiac, čiže čerstvo a nechcem ho vyplatiť v hotovosti po odchode od nich, tak Telekom vybaví za mňa aj doplácanie tohto zariadenia mesačne faktúrou ? Myslím u pôvodného operátora. Alebo si to musím sama obehnúť?  Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Spýtaj sa u súčasného operátora, s týmto Telekom nič nemá, a určite to tak nefunguje.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne tak ako píše@Sumer303.Zisti si koľko to ešte  robí,ale pokiaľ viem,tak všetci OP preplatia max do 150€,taže ak je to drahší telefón,setko naviac zacvakáš ty

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno Telekom aktuálne ponúka vykúpenie z viazanosti o iného operátora. Ráta sa aj zariadenie. Do paušálu M preplatia 100€ paušál L a vyššie 150€ . Najlepšie si aj tak overiť takéto veci na zákaznickej linke. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za odpovede. Ale tak som to ani nemyslela, že Telekom by to prebral pod seba to zariadenie, ale že či vybavia mesačne splácanie u pôvodného operátora a budem ho doplácať len ... Musím sa informovať priamo. Aj tak ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nebudeš musieť ty ani Telekom nič mesačne doplácať. O2 ti celú zvyšnú sumu zariadenia pošle vo faktúre a tú faktúru donesieš do Telekomu a preplatia ti ju. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar