Otázka

• 0

Zdravím sobotu 27 októbra som si na predajni objednal k Mágio Tv konzolu PS4, bude to už týždeň, viete mi povedať do koľkých dní od objednávky konzola dorazí ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Nevieme ti nikto povedať kedy to príde, ale žiadny týždeň neprešiel, zle rátaš, dnes je tretí deň, lebo ak si to objednal v sobotu počítam, že v nedeľu to neposlali, a ak by to poslali v pondelok tak teoreticky až v stredu by to prišlo lebo v utorok bol sviatok, a vo štvrtok taktiež, skús ešte napísať Telekomu na fb či na chate, alebo im zavolať a spýtať sa ako je na tom odoslanie, či to vôbec odoslali alebo ako, lebo po odoslaní by malo ti to príjsť do 24 hodín, ale asi to ešte neodoslali keď ti to do dnes neprišlo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

este  nenapisal ci ide o zriadenie alebo predlzenie, pri zriadeni pride az po zriadeni :D pri predlzeni do nejakych 5 dni od spracovania obj. teda musi ti prist o spracovani smska

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za odpovede, ide o zriadenie, technik má prísť vo štvrtok, tak asi potom príde aj PSko. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak pride technik stvrtok tak dorucenie PS pride az nasledujuci tyzden

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne povedali ak zaplatim zalohu vie niekto nieco o tom objednal som si tv xl a mam int xl

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar