Magio go a Android box

Otázka

• 0

Zdravím, ak chcem používať Magio go Premium v sieti iného poskytovateľa internetu, pôjde mi to na akomkoľvek Android boxe, samozrejme s príslušnými parametrami, alebo je nutné mať Váš magio box. Dôvod je jednoduchý, chcem používať Android box kde si môžem nahrať akúkoľvek aplikáciu nielen magio go. Teda ak prepojím kvalitný  Android box  s kvalitnou telkou zobrazí mi 55" TV HD programy v HD kvalite? Alebo je to zo strany Telekomu nejako obmedzované? Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 1

Hi, tak asi schladím tvoj optimizmus, ale magio go ti pojde plnohodnotne len na ich boxe, na posledy, čo som skúšal pustiť magio go na inom android boxe asi pred rokom, tak išli len základné programy (aj to musela byť staršia verzia appky magio go) a o nejakých premiových TV sa mi mohlo snívať. Ale aby si nebol prekvapený ani ten ich magio go box, resp. kvalita ich 5-tich kanálov akože v  "HD" je dosť slabá, a už si to vôbec neviem predstaviť na 55" TV, ja mám len 42" a je to biedne. Berme ten ich magio go box skôr ako doplnok niekam na 2hý -3tí TV alebo na chatu. Inak ako TV provider je pre mna Telekom No. 1. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ide aj na iných boxoch nielen na ich, len nemôžeu mať urobený root (alebo ho odstrániť), apka je ale ovládatelná len myškou, odskúšané na boxoch nvidia shield, xiaomi mi box, po odstránení rootu ide aj na boxoch sunvel t95 z, x96 mini, tanix tx3 mini, a95x pro ( tieto mám odskúšané), už sa tu na fóre písalo, že telekom pripravuje apku magio go pre tv a boxy s operačným systémom Android TV, takže bude plne ovládatelná ovládačom, a ta kvalita obrazu na väčších uhlopriečkach naozaj nič moc.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ide aj na iných boxoch nielen na ich, len nemôžeu mať urobený root (alebo ho odstrániť), apka je ale ovládatelná len myškou, odskúšané na boxoch nvidia shield, xiaomi mi box, po odstránení rootu ide aj na boxoch sunvel t95 z, x96 mini, tanix tx3 mini, a95x pro ( tieto mám odskúšané), už sa tu na fóre písalo, že telekom pripravuje apku magio go pre tv a boxy s operačným systémom Android TV, takže bude plne ovládatelná ovládačom, a ta kvalita obrazu na väčších uhlopriečkach naozaj nič moc.

Kde sa pisalo o tom, ze bude appka aj na ine boxy? Podla mna prave naopak. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za info, zrejme je potrebné počkať na novú aplikáciu auvidíme či to bude lepšie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ved hej, cakam, cakam — hlavne na Apple TV appku — a stale nic :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

posledne info je ze pracuju na appke, predpokladam ale ze nebude podpora pre kazdu TV , to sa neda ani. najskor bude pre najviac rozsirene verzie OS. ak si kupis nejaku cinsku hracku tak tam to bude 50/50 , tak ako teraz pri mobiloch

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar