Router ZTE II blokuje pripojenie Yeelight Light strip

Otázka

• 0

Dobrý deň,

kúpil som si Yeelight Light Strip, ktorý sa dá ovládať cez mobliný telefón. S telefónom je spárovaný cez wifi. Mám router ZTE II a využívam internet a televíziu. Problém je v tom, že router ZTE II blokuje pripojenie led pásika na server aby sa mohol spárovať s telefónom, vždy vypíše Connection timed out. Hľadal som ako sa dá tento problém vyrieišiť a našiel som, že treba zmeniť DNS. Tu je zase problém, že router ZTE II má DNS nastavené na pevno a nedá sa zmeniť. Vedeli by ste mi pomôcť ako vyriešiť tento problém? Alebo je možné vymeniť router ZTE II za iný, tak aby fungovala internet aj televízia, napr. za ASUS DSL-AC55U? 

Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

ZTE router môžete cez zákaznícku linku prepnúť do bridge modu a za neho zapojiť vlastný router. Magio boxy by potom mali fungovať cez ZTE, a internet cez Váš router ktorý si zapojíte za ZTE.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A to je čo za riešenie ? Prečo by som si mal kupovať vlastný router a platiť za prenájom ďalšieho routru ktorý mi je na dve veci ??? Veď nech dávajú k službám router kde nieje fixnutá DNS adresa !!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V prípade ak zapojíš svoj router za ten ich tak keď ti ho prepnú do bridge módu tak ak sa nemýlim neplatíš prenájom, prenájom platíš ak chceš aby ti fungovala wifi, minimálne u optiky to tak bolo, ale neviem či to platí u ZTE.

A tiež neviem čo by si chcel, router za 100€ pri mesačnej platbe 0,50€? 

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcel by som napriklad to aby ten router fungoval bez takéhoto folklóru okolo . A prečo by som si nemohol priplatiť a dostať lepši router ? ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar