Cena chytrého balíka

Otázka

• 0

Dobrý deň, ja by som sa chcela spitat či sa niekomu podarilo vybaviť lepšiu cenu na chytrý balík (tvsatL+pevnalinkaM)končí mi viazanosť a vážne uvažujem že odídem po 12rokoch s telekomu nakoľko s ich strany žiadna ochota ponúknuť mi lepšiu cenu ako je v oficiálnom cenníku  čakali sme ešte na vianočné akcie ale tie sú oničom predražený hardvér nie ďakujem radšej ak by ponúkli aspoň 25-35% zľavu takzvane teraz platím 28.9€ s 2satoboxami bez nich 22.9€ 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Nič Ti neponúknu. Im je to jedno, či ostaneš, alebo odídeš. Čím dlhšie si u nich, tým menej dostaneš. Je tu viacero tém na túto problematiku. Skús pohľadať, prečítať a sama si utvor názor na to, ako si vážia "verných". 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zruš pevnú linku a ušetríš, myslím si, že reálne ti je pevná linka už teraz nanič v domácnosti.

Tuším pri telke či internete vieš získať asi max. zľavu na 3 prvé faktúry a ešte je tu aj možnosť, že vyskúšaš si vyšší program internetu napríklad, a to zadarmo na 3 mesiace, a ešte je tu tá balíčková zľava ak máš viac služieb.Dokonca máš možnosť si vybrať niečo s vianočnej ponuky, ale ak toto všetko čo ponúka Telekom je ti málo a inde budeš mať nižšiu cenu bez týchto výhod tak to je na tebe. Inú zľavu ti asi neposkytnú.

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar