Vianocna akcia

Otázka

• 0

Zdravím. Prečo máte vianočnú akciu PS4 viazanu pri pevných službách aj s pevnou linkou. Dlhé roky mám mágii TV + internet, mobilné paušály, načo mi je pevná linka???? Teraz som obnovoval službu Magio, reku deťom urobím radosť ku Vianociam ...... A nič. No pekne.....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Nepotrebuješ pevnú linku, teraz som skúšal objednávať PS4 a s vybratím len TV + internet a bez problémov mi ponúka PS4.

Len tak pre informáciu je TV alebo internet aspoň L? Lebo ak máš obidve aj TV aj internet balíček M tak v tomto prípade nemáš nárok na ponuku s vianočnej akcie, ale ak máš napríklad len jednu službu L a druhú M tak bezproblémov by si mal mať možnosť si objednať PS4. 

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím. Prečo máte vianočnú akciu PS4 viazanu pri pevných službách aj s pevnou linkou. Dlhé roky mám mágii TV + internet, mobilné paušály, načo mi je pevná linka???? Teraz som obnovoval službu Magio, reku deťom urobím radosť ku Vianociam ...... A nič. No pekne.....

Ak by si rušil zmluvu,tak by ti to s radosťou ponúkli._

Aj keď v pevných službách nemajú takú konkurenciu,ako v mobilných,kde budú mať tento rok asi červenšie čísla,než po iné roky

Editoval/-a Merfi
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No mne operátor povedal že mám smolu, lebo je to len spolu so všetkými pevnými službami. No nič, zajtra tam volám.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Samer303, skúšal si to objednať ako nový zákazník? Lebo @miroslavstano asi chcel objednať PS4 pri predĺžení zmluvy. Toto nie je normálne, aké obštrukcie robia verným zákazníkom. Novým dajú hocičo a mne budú podmieňovat pevnou linkou? Ďakujem, neprosím. ☹️

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nový zákazník, stačí jedna služba "L" 

Verný zákazník, ak chce "darček" (ktorý aj tak zaplatí v splátkach), tak si musí zobrať pevnú linku? 

To už kde sme. Celé zle je toto. Sa mi zdá, že Telekom si už robí z ľudí srandu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A to som si myslel,že naša trojka moderátorov zabezpečila trochu lepšiu transparentnosť....

Buď som ich príspevok špatne pochopil,alebo je to len pre nových a tých čo sú už natoľko vytočení,že sa o to majú chuť pobiť

Zdá sa to len mne ubohé jednanie?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nový zákazník, stačí jedna služba "L" 

Verný zákazník, ak chce "darček" (ktorý aj tak zaplatí v splátkach), tak si musí zobrať pevnú linku? 

To už kde sme. Celé zle je toto. Sa mi zdá, že Telekom si už robí z ľudí srandu. 

Nemusí mať si myslím to je blbosť, osobne som predlžoval viazanosť v auguste čo nie je tak dávno a bral si PC, a mám iba Magio internet XL, MagioSat L, a bez problémov. Ak sa, ale doteraz zmenilo to tak, že musíš mať pevnú linku to je otras celé, a nikde neinformovali o tejto zmene tým pádom, a vnucovať aby mal človek aj pevnú linku je choré, predsa pevná linka už v dnešnej dobe pre obyčajné domácnosti nemá význam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Merfi, ja neviem či je to naozaj tak. Ale ak áno, tak je to choré. Ale ako čítam príspevky čoraz viac sťažovateľov, tak už fakt neviem, čomu mám veriť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Samer303nieje to blbosť,veď som mal to isté,keď som chcel pc lenovo.Tiež ma nútili do nezmyselnej kúpy pevnej linky,pritom na kúpu pc stačila jedna pevná služba a ja mám 2.Pre mňa ako dlhoročneho zákazníka to bolo možné až potom,keď už pani na linke počula,že som fakt naštvaný a že sa im na ten net aj telku vykašlem a pôjdem ku konkurencii.Do hodiny to bolo vybavené a ODRAZU som to mohol zobrať tiež.Najväčší podraz čo na zákazníkoch môžu robi je takáto politika a ako sledujem toto fórum,tak sa nič nezmenilo a robia to aj naďalej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Merfi potom už som osobne zmätený ako to vlastne je, lebo ja som predlžoval v Auguste a v poriadku mám iba internet a TV a predlžoval som viazanosť a normálne na pobočke som sa spýtal pani, že či si môžem vybrať akciové zariadenie a povedala bez problémov tak som si vybral PC lenovo, a ak sa len tak menia podmienky do pár mesiacov to je pekne smutné, a je to sprostosť aby pre kúpu akciového zariadenia musel mať ten čo predlžuje viazanosť všetko televíziu, internet a pevnú linku, to je vnucovanie, hlavne keď pevnú linku načo by si niekto kvôli tomu zriaďoval keď v domácnosti dnes pre viacerých je pevná linka už nanič, aj tí čo ju majú tak skoro všetci ju rušia po viazanosti lebo proste nemá zmysel.

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jednoducho.Cez bežný rok keď sa predlžuje menej,tak to dajú väčšine.Keď sa blíži obdobie,kedy predlžuje väčšina(vianoce),tak uprednostnia nových a bežný verný zákazník to prehliadne,pretože mu to ani nedajú možnosť pridať do košíka.A tých pár sťažovateľov poriešia individuálne.Väčšina si pofrfle,ale uspokojí sa s vysvetlením “nedá sa”.Menšina sa neuspokojí a tým to dajú

Je to síce praktika šmejdov,ale účel svätí prostriedky

Editoval/-a Merfi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar