Neustále prezvanania z nemeckých čísel

Otázka

• 0

Dobrý deň,  

prosím Vás, aké mám možnosti pri riešení problému neustálych otravnych prezvanani z nemeckých cisel ? Resp. pokiaľ sa jedná o problém u viacerých zákazníkoch,  podnikol Telekom už nejaké kroky ? V mojom prípade ide o volania z čísel +49 152.... trvá to už vyse mesiaca, volania sa zintenzivnuju aj na 4-5x denne. Čísla postupne blokujem,  stále volajú nové a nové.  Je to už veľmi obťažujúce :( 

Ďakujem za odpoveď 

Katarína 

Editoval katyka13
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,  

prosím Vás, aké mám možnosti pri riešení problému neustálych otravnych prezvanani z nemeckých cisel ? Resp. pokiaľ sa jedná o problém u viacerých zákazníkoch,  podnikol Telekom už nejaké kroky ? V mojom prípade ide o volania z čísel +49 152.... trvá to už vyse mesiaca, volania sa zintenzivnuju aj na 4-5x denne. Čísla postupne blokujem,  stále volajú nové a nové.  Je to už veľmi obťažujúce :( 

Ďakujem za odpoveď 

Katarína 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,  

Ďakujem za odpoveď 

Katarína 

Dobry den. Mozete mi povedat ako ste dany problem vyriesili? Mne sa toto iste ztychto cisiel stalo oktober november a od dnes znovu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz