Neustále prezvanania z nemeckých čísel

Otázka

• 0

Dobrý deň,  

prosím Vás, aké mám možnosti pri riešení problému neustálych otravnych prezvanani z nemeckých cisel ? Resp. pokiaľ sa jedná o problém u viacerých zákazníkoch,  podnikol Telekom už nejaké kroky ? V mojom prípade ide o volania z čísel +49 152.... trvá to už vyse mesiaca, volania sa zintenzivnuju aj na 4-5x denne. Čísla postupne blokujem,  stále volajú nové a nové.  Je to už veľmi obťažujúce :( 

Ďakujem za odpoveď 

Katarína 

Editoval/-a katyka13
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,  

prosím Vás, aké mám možnosti pri riešení problému neustálych otravnych prezvanani z nemeckých cisel ? Resp. pokiaľ sa jedná o problém u viacerých zákazníkoch,  podnikol Telekom už nejaké kroky ? V mojom prípade ide o volania z čísel +49 152.... trvá to už vyse mesiaca, volania sa zintenzivnuju aj na 4-5x denne. Čísla postupne blokujem,  stále volajú nové a nové.  Je to už veľmi obťažujúce :( 

Ďakujem za odpoveď 

Katarína 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,  

Ďakujem za odpoveď 

Katarína 

Dobry den. Mozete mi povedat ako ste dany problem vyriesili? Mne sa toto iste ztychto cisiel stalo oktober november a od dnes znovu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar