Otázka

• 0

Dobrý deň , dnes Ste uverejnili možnosť objednať si Iphone Xr 64 GB . Akontácia je pri Áno M 529 Eur . Zdá sa mi to veľa ! Keby bola možno približne o 100 Eur nižšia,tak si ho ľudia objednajú.Doplatok k paušalu by sa tak mohol kľudne zvýšiť . Bolo by to pre nás výhodnejšie , veľa ľudí totižto Áno M má . 

ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Na iPhone je veľmi malá dotácia. Áno je pravda,že iPhone je veľmi smartfón.. V minulosti som mal od  Telekomu IPhone 6s 64GB. Zaplatil som 99€( akontáciu) a 22€mesačne k paušálu Happy L splátka za smartfón. Aktuálne mám IPhone 7 plus.Tento som nebral s Telekomom,ale kúpil som ho pred rokom nový z výkupu,starší IPhone 6s som predal a doplatil rozdiel a zobral novší model ( úplne nový zo zárukou 2 roky). V budúcnosti,keď budem kupovať nový ( novší model),tak určite nie z Telekomu. V dnešnej dobe je to nevýhodné. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na iPhone je veľmi malá dotácia. Áno je pravda,že iPhone je veľmi  drahy smartfón.. V minulosti som mal od  Telekomu IPhone 6s 64GB. Zaplatil som 99€( akontáciu) a 22€mesačne k paušálu Happy L splátka za smartfón. Aktuálne mám IPhone 7 plus.Tento som nebral s Telekomom,ale kúpil som ho pred rokom nový z výkupu,starší IPhone 6s som predal a doplatil rozdiel a zobral novší model ( úplne nový zo zárukou 2 roky). V budúcnosti,keď budem kupovať nový ( novší model),tak určite nie z Telekomu. V dnešnej dobe je to nevýhodné. Paušály od Telekomu Áno L a vyššie sú výhodné vďaka výraznému navýšeniu dát ( najvýhodnejšie sú cez retenčné oddelenie Telekomu) a iPhone si môžeš kúpiť nový  z výkupu zo zárukou 2 roky v hotovosti,alebo na splátky bez navýšenia ceny ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím,

zaujima ma či bude k dispozícii iPhone XR 64GB/128GB v Product RED farbe k dispozícii? Telekom ho “zabudol” uviesť do ponuky, všetky ostatne farby sú v ponuke, len na červenú sa akosi zabudlo.

Je možnosť vyplniť nejaký formulár so záujmom o konkrétny model, pls.?

Vďaka. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar