ponuka paušálu

Otázka

• 0

Dobrý deň, chce sa spýtať ohľadom paušál, ktorému  skončila viazanosť  16.12.2017, je možné vybrať si  iný výhodnejší balík, mám pocit, že ten v ktorom pokračujem aj po viazanosti je zbytočne predražený ak to porovnám s ponukami iných operátorov. 

Ďakujem za odpoveď  

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

41 odpovedí na túto otázku

• 0

Merfi, ešte neviem, nevidím to v systéme. Zatiaľ to vidím v systéme po starom, zrejme musí prebehnúť aktualizácia. A8 je Samsung??? Úprimne chcem telefón, ďalší paušál konči o 4 mesiace tiež HAPPY XL a tam prejdem na ANO XL a zobral by som si Mate 20 PRO. Ten ma láka brutálne. A je dual SIM.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@MarcelAno Samsung.Nemyslel som na pouzivanie,ale predaj.Predajom by si sa pri Ano L dostal na sumu cca 11€,co uz je slusna cena.Samozrejme na Slovensko,nie okolie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Merfi, nepotrebujem špekulovať a tlačiť až na samé dno. Ja to predám, o pár dní bude chlapík volať, že mu niečo nejde, prip.riešiť za neho reklamáciu. K číslu sa používa iPhone X k ďalšiemu sa prikúpi Mate 20 Pro ale to až v apríli. A ten si nechám ja sám pre seba. Nateraz mi kľudne stačí zľava.

Ja viem, že sa to tak robí, ale ja nemám na to žalúdok, ani na nejaké špekulovanie. Príde teta Terka, ta nám to celé vyškrtá ako domácu úlohu keď budeme sa baviť takto otvorene o špekulovaní :-D

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Marcel.Bohuzial "spekulacie" su to,co musis robit,aby si sa dostal k normalnejsej cene.Predaj zaridenia nieje nic,co by zmluvne podmienky zakazovali.Ty si ho splacas a ked ho darujes,predas,alebo zahodis,tak je to len tvoj problem;) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak dnes konci moje osobne ultimatum pre telekom :)  Ak sa dnes neozvu, napriek tomu, ze som uz vyskusal vsetko...v pondelok idem na to..

Prajem pekny den Telekom :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@PepsiAk nie,tak bude mať lacnejší paušal od konkurencie 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prave dovolane s pomarancom. Max. ustretovy...kurier, pobocka Nie je o com...zajtra migrujem papa

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Terka, nevadi mi , ze mi upravis prispevok, ale fakt ma stve, ze po 20 rokoch u telekomu, pri aktivacii vsetkych vasich sluzieb a a 4 (slovom) styroch mobilnych cislach nie ste schopni mi ponuknut aspon podobnu, ak nie taku istu, ponuku ako konkurent...co by si ty robila na mojom mieste?  Zajtra o 13,00 mi vola konkurent...mam nachystat podklady...co pre mna prichystate Vy?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak hotovo...po niekolkohodinovom telefonovani na retencne mi ustvany chalan povedal, ze viac ako 30 % dat dole nemoze...tak uz som inde.

O rok zasa dve cisla...uvidime co ponuknu :) ako obvykle :)

Inak retencne je fakt zavalene...kolko ludi im asi zdupka ?

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Práve tu bol kuriér, po 24 rokoch odchod k pomaranču. . Veľa šťastia tlkm.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Práve tu bol kuriér, po 24 rokoch odchod k pomaranču. . Veľa šťastia tlkm.

A toto je všetko čo k tomu má povedať Tlkm:

Ahoj @DusanNevin

Dovoľ aby som Ti oznámila,  že Tvoj príspevok " ponuka paušálu" som musela upraviť, keďže porušoval pravidlá používania fóra, ktoré: "otvorene alebo skrytou formou propagujú výrobky alebo služby inej fyzickej alebo právnickej osoby, navádzajú na ich kúpu alebo predaj" Tu nájdeš kompletné Pravidlá používania fóra Ďakujeme za Tvoj príspevok a tiež zato, že nám pomáhaš udržiavať fórum priateľským a produktívnym prostredím pre všetkých členov. Prajem pekný deň Terka

Milá pani Terka. My sa nepoznáme, my si netykáme. Ďakujem Vám.

Editoval/-a DusanNevin

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som mal 3-krát zadanú požiadavku na výhodnejšiu ponuku. A viete čo? Nič. Ponúknu mi ANO z internetom do 500 MB. A potom si môžem dokúpiť dátové balíčky. PO dvadsiatich rokoch tiež odchádzam. Na stálych zákazníkoch Telekom kašle. V dnešnej dobe internetu strčiť do paušáloch 250 MB, 500 MB a pýtať za to 20 eur.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak hotovo...po niekolkohodinovom telefonovani na retencne mi ustvany chalan povedal, ze viac ako 30 % dat dole nemoze...tak uz som inde.

O rok zasa dve cisla...uvidime co ponuknu :) ako obvykle :)

Inak retencne je fakt zavalene...kolko ludi im asi zdupka ?

Miesto toho, aby dali zľavu na paušál hneď - tak oni radšej budú zadávať retenčné požiadavky. To je logika. A potom sa čudujú, že im veľa ľudí odchádza.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A toto je všetko čo k tomu má povedať Tlkm:

Ahoj @DusanNevin

Dovoľ aby som Ti oznámila,  že Tvoj príspevok " ponuka paušálu" som musela upraviť, keďže porušoval pravidlá používania fóra, ktoré: "otvorene alebo skrytou formou propagujú výrobky alebo služby inej fyzickej alebo právnickej osoby, navádzajú na ich kúpu alebo predaj" Tu nájdeš kompletné Pravidlá používania fóra Ďakujeme za Tvoj príspevok a tiež zato, že nám pomáhaš udržiavať fórum priateľským a produktívnym prostredím pre všetkých členov. Prajem pekný deň Terka

Milá pani Terka. My sa nepoznáme, my si netykáme. Ďakujem Vám.

Dobrý deň @DusanNevin,

ospravedlňujem sa, ak Vám tykanie nevyhovuje, samozrejme Vám budeme vykať. 

Na Fóre je od jeho založenia zaužívané, že užívatelia si vzájomne  tykajú.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar