ponuka paušálu

Otázka

• 0

Dobrý deň, chce sa spýtať ohľadom paušál, ktorému  skončila viazanosť  16.12.2017, je možné vybrať si  iný výhodnejší balík, mám pocit, že ten v ktorom pokračujem aj po viazanosti je zbytočne predražený ak to porovnám s ponukami iných operátorov. 

Ďakujem za odpoveď  

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

41 odpovedí na túto otázku

• 0

So mnou sa na infolinke o znizeni moc nebavili,retencne ponuklo mizernu zlavu.Vcera som dal prenos do O2 a dnes mi prisla sms s ponukou na 30%zlavu,comu som sa len zasmial a cakam,ci mi este budu volat.Ak nebudu,tak budem s jednym cislom spokojny tam,pretoze bude platit za to iste menej.No a prveho idem prenasat dalsie tri cisla,kedze aj ja by som na happy xl zacal platit miesto 17€ az 40€

Editoval Merfi
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Len doplnim,ze mi prave volali z retencneho a ponukli anoM za 12€.Za 5 dni prenasam aj 3x Happy XL a ako som im povedal pred dvomi rokmi,ked uz zacnem portaciu,tak ju nestopnem.na stopnutie portacie by uz museli dat minimalne 50% zlavu a plus moznost zobrat zariadenie,co nedaju.

Som zvedavy na novorocne statistiky nespokojnych/odchadzajucich zakaznikov z dovodu,ze novym ponukaju viac ako niekomu,kto je v telekome od zaciatku

Editoval Merfi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Paušál po ukončení viazanosti je stále s vyššou sumou, pri uzatvorení novej viazanosti je možné si vybrať akýkoľvek paušál z aktuálnej ponuky, myslím, že práve o toto išlo  @zuzana158

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@folky,ano celkom urcite mas pravda a aj ja si myslim,ze jej islo o aktivaciu noveho pausalu.Ale kedze je tu more pravidiel,tak som sa snazil v ramci pravidiel naznacit,ze aj to co mala je nevyhodne a ak sa zatlaci,tak sa to da aj vyhodnejsie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes som videl na zive prispevok,kde retencne ponuklo anoL za 16€.Takze asi uz po castiach pustaju perie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Merfi, mal si pravdu s tým citrusom. Na predajni podpíšeš prenos do OR, ale ak dostaneš ponuku od retenčného TK, pokute sa už nevyhneš....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Marcel, na predajni Ti už neplatí 14-dňová výpovedná lehota ako cez eshop, alebo telefón. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Marceltak som rád,že si sa nedal nachytať,snáď cez retenčné Telekom dostaneš niečo výhodné

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Merfi Pausal Ano L za 16 EUR mam od konca mája. A keďže teraz navyšovalo data tak mam ponovom nebmedzene volania SMS a 10 GBdat 

Editoval Lukas949

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Lukas949Dík za info,takže aktuálne to asi v tejto cene nedostal nikto.Ale je fajn vedieť,že to dávali.Aspoň to pomôže niekomu ďalšiemu pri vyjednávaní normálnejšej ceny.Ja sa im už za tie drobné prosíkať nebudem a ak sa im hnusia moje prachy,skúsim pre zmenu niečo iné.Ponuka pomaranča je v pohode,aj keď na tú čo majú oddnes Taliani sa to ani z ďaleka nechytá?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Merfi, pomaranč má tiež dobrú sieť, takže tam budeš spokojný. Problém je v tom, že 2 roky ubehnú ako voda a zase budeš musieť podstúpiť túto smiešnu a zbytočnú tortúru. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak najskôr davali len za 18 EUR ale potom este tie dve ecka spustili. A co sa týka skúsenosti tak podľa mna ma telekom najlepšiu sieť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prave som prisiel z kamennej predajni. Koncia mi dve cisla a o rok dalsie dve, tak idem , ako kazdy rok, skusit, co sa da vyjednat. len podotykam, ze som staryyyy zakaznik a mam od telekomu uplne vsetko, co ponukaju.

Chalanisko sa snazil, ale ze mi moze dat M za 19,99 a k tomu ako bonus 2 G dat. Ja teda, ze skusime retencne, lebo toto je v podstate este menej ako mam:)

Dievcina na retencnom, ze ona mi moze ponuknut len to iste. Hladal som skrytu kameru, lebo som si myslel, ze si robia srandu.Tak jej vravim, ale konkurencia mi nuka toto a toto, skuste s tym nieco urobit....neda sa.  Ani sa len nepriblizili konkurencii, ktora mi stale vyvolava!!! Clovek z akejsi nostalgie by aj chcel ostat, ale toto uz nie. Prajem telekomu pekne vianoce, ale cast mojho portfolia uz bude niekde inde...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes som podal žiadosť na prenos ku konkurencii. Ak sa neozvú, v utorok je číslo tam. Som ochotný platiť aj viac, ale určite sa nebudem baviť za ceny ktoré ponúkajú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pekne. Nieco podobne mam v plane. Ale este im dam par dni cas...snad sa spamataju :)   ak nie, idem na to

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@rbirbirbi,toto je dovod,preo prenasam aj ja.Tento rok bude mat telekom dost vela migrujucich klientov.Nieje to vela penazi,ale preco platit viac,ak to ma konkurancia za polovicu

@MarcelOzvat by sa mali,ale mne ponukli miesto HappyXL AnoL za 18€,takze za mna slabe...niekoho to ale moze presvedcit

Editoval Merfi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne...mam okolo seba kopec ludi, co v priebehu 2 mesiacov zmizli z telekomu...stale im to akosi nedochadza....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Merfi, nechcem veci zadarmo, ale ponúkali ANO L za 24 EUR, čo som im odmietol, teraz prišla SMS že ponúkajú 30% zľavy a mám sa ozvať na číslo ..., za seba za 18 EUR za ANO L im to zoberiem, pre mňa to bude dobrá ponuka. Ak sa neozvú, tak budem na tom istom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Marcel som na tom podobne, mal som Happy XL za polovicu, ponukli mi 30%. Tiez by som zobral L-ko za 18, ale neponukli mi to. Skus im zavolat, mozno dostanes lepsiu ponuku... Ja idem dnes preniest cislo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@MarcelTak tam budes volat zbytocne,pretoze sa im nechce zdvihat a 30% je aj tak slabe,pretoze to je potom az 20€.Zabili to cele tym,ze si sami vytvorili akoze vyhody "magenta"a potom ti povedia,ze na retencnu ponuku sa to nevztahuje.Ale zabudol som sa spytat,ci sa to nevztahuje vseobecne(potom ale nechapem,naco mam vytvarat magentu),alebo to plati len na data.Pretoze na AnoL je A6 za 1€ ak si v magente...Potom by sa ten pausal oplatil aj za 18€,kde nech si hovori kto chce co chce,ale Telekom ma lepsiu siet

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

valdo, nebudem volať, nech sa ozvú oni, ja som sa na to číslo už navolal dosť ešte pred prenosom a nikdy sa nič nedalo. Buď sa ozvú a dohodneme sa alebo sa v utorok vidím u modrákov za to, čo chcem v TK. Ja nemám čo stratiť odchodom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som sa dotahovala od jula..Po 17rokoch mi ponukali 10% zlavu z pausalu ??..Tak som teda stale cakala ,ze co pride..Prisla vianocna ponuka a moja zlava bola stale 10%..To ma uz nahnevalo ,poziadala som o prenos do O2 a na druhy den sms,ze mi mozu ponuknut vyhodnejsi pausal..Tak zobrala som Ano L za 18e ,plus telefon,to iste aj mamine bol ponuknuty akykolvek pausal so 40%zlavou..Ale az ked sme im zasvietili,ze chceme odist ...A este toto.... Mamina ma u nich vsetko..magio,net,pevnu..Chcela si zobrat Tv,ale na predajni jej chlapec tvrdil,ze nemoze k pevnym sluzbam..Tak som isla opat s nou ,zase tvrdil to iste ,ale ze na pausal moze..Tak ,ze si zoberie mamina na pausal.Pocuvala som chlapca na predajni,lebo sa mi nieco nezdalo,usta mu teda fakt mleli a v tom som zaregistrovala ako hovori,ze si Tv moze zobrat ,ale ze jej aktivuje nove cislo..Ze jej presmeruje nove cislo na to stare ,ale ked bude ona volat ,bude sa ludom ukazovat nove cislo!!!!!Normalne som sa odtial zobrala prec a hned som volala na zakaznicku linku,ze to co znamena..Bolo mi povedane,ze si telku moze zobrat na pausal,ale na pevnu linku,magio nie..Tak som opat pisala na fb a tam sme behom 15minut vybavili Tv na magoi,net a pevnu,co nebolo 2hodiny pred tym umoznene na predajni ,ani cez zakaznicku linku a na pausal ma este aj novy mobil.A este, ten mobil aj so zmluvou mala za 24hodin doma cez kuriera a ja moj ani po tyzdni nemam ???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to fakt humor...hpvoril som tej slecne, ze nech mi daju L za 20 eur a ja to akceptujem, ze sa chcem vyhnut behaniu ku konkurencii a potom mi zavolaju. a stale nie a nie a nie...do kelu, vsak mam od uplne vsetko...nechapem ako robia biznis...a tu vidim, ze to v pohode ide..ostava rozum stat...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze dakujem TK, dohodli sme sa na 18 EUR za ANO L. Este raz dakujem a skoda,ze clovek musi absolvovat tanečky s prenosom a nejde to hned. Zrejme treba štatistiku vylepšovať :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Marcel a akceptovali magentu na zlavu A8?Cwz magentu by mala byť za jedno euro

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar