Mobilný internet

Otázka

• 0

Dobrý deň chcela by som sa informovať.... 18.11.2018 mi konci viazanosť.... A chcela by som vedieť co treba vybaviť keď už nechcem pokračovať.. Ci mi to samé skončí? A bude mi chodiť len faktúra za telefón? Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Ešte som chcel dodať, že ak pôjdeš dať výpoveď až v novembri, tak 30dňová výpovedná lehota Ti začne plynúť až 1.12.2018, tým pádom budeš musieť platiť ešte služby za celý december. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Samer303, výpoveď môže podať už teraz. Žiadnu pokutu nezaplatí, pretože viazanosť jej končí 18.11.2018 a výpoveď zmluvy bude k 30.11.2018. Priklad: zajtra pôjde dať výpoveď, výpovedná lehota je 30 dní, výpovedná lehota začne plynúť od 1.11.2018. Môže jej byť účtovaná nejaká alikvotna čiastka za služby (pár drobných) ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Po skončení, pár dní pred skončením teoreticky by si platila ešte pokutu (čo neviem na 100%, možno by už nebola pokuta), lebo to je ešte v rámci viazanosti, čiže radšej tam zájdi napríklad deň po skončení viazanosti.

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A na pobočku môžem ísť pár dní pred skončením viazanosti alebo po skončení? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Výpoveď služby (služieb) treba podať osobne na pobočke alebo poštou na adresu Slovak Telekom,a. s., Bajkalská 28, 817 62 Bratislava. Platí 30dňová výpovedná lehota. A samé od seba Ti to neskončí. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak maš mobilný paušal treba zájsť na telekom predajnu osobne a požiadať o zrusenie po skončeni viazanosti sa za telefon neplati.

Editoval starec_2377

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.