Mobilný internet

Otázka

• 0

Dobrý deň chcela by som sa informovať.... 18.11.2018 mi konci viazanosť.... A chcela by som vedieť co treba vybaviť keď už nechcem pokračovať.. Ci mi to samé skončí? A bude mi chodiť len faktúra za telefón? Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Ak maš mobilný paušal treba zájsť na telekom predajnu osobne a požiadať o zrusenie po skončeni viazanosti sa za telefon neplati.

Editoval starec_2377

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Výpoveď služby (služieb) treba podať osobne na pobočke alebo poštou na adresu Slovak Telekom,a. s., Bajkalská 28, 817 62 Bratislava. Platí 30dňová výpovedná lehota. A samé od seba Ti to neskončí. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A na pobočku môžem ísť pár dní pred skončením viazanosti alebo po skončení? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Po skončení, pár dní pred skončením teoreticky by si platila ešte pokutu (čo neviem na 100%, možno by už nebola pokuta), lebo to je ešte v rámci viazanosti, čiže radšej tam zájdi napríklad deň po skončení viazanosti.

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Samer303, výpoveď môže podať už teraz. Žiadnu pokutu nezaplatí, pretože viazanosť jej končí 18.11.2018 a výpoveď zmluvy bude k 30.11.2018. Priklad: zajtra pôjde dať výpoveď, výpovedná lehota je 30 dní, výpovedná lehota začne plynúť od 1.11.2018. Môže jej byť účtovaná nejaká alikvotna čiastka za služby (pár drobných) ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte som chcel dodať, že ak pôjdeš dať výpoveď až v novembri, tak 30dňová výpovedná lehota Ti začne plynúť až 1.12.2018, tým pádom budeš musieť platiť ešte služby za celý december. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar