Internet, Vianočná ponuka

Otázka

• 0

Dobrý deň, platí vianočná ponuka na zvýšenie dať aj pre paušály happy? Alebo len pre paušály ÁNO? Dakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

17 odpovedí na túto otázku

• 0

Je na mieste porozmýšlať prečo sa uprednostňujú nové paušály a staré sú znevýhodnené. To isté ste spravili aj s paušálmi podľa seba, ktoré ste nakoniec úplne vytlačili z ponuky. Keď má u vás niekto paušál 10 rokov a nemá právo využiť túto možnosť tak je to nefér. A nie, nemám paušál dlhšie ako 18 mesiacov mám ho presne 12 mesiacov od posledného predĺženia. V dnešnej dobe si ľudia zakladajú najviac na dátach, čo samozrejme viete a aj napriek tomu nedáte všetkým rovnakú možnosť. V čom je paušál happy horší ako ÁNO? 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je to, je doba dátová a oni rozdávajú neobmedzené volania už za 15€ (novinka u Easy kde denne voláš max. za 0,50€), ale dáta sú nehorázne predražené ako keby naschvál :(

Happy paušály už pre nich asi nič neznamenajú, už len čakajú dokým všetci čo ich majú prejdú na tie ich ÁNO paušály na ktoré im dávajú slabé zľavy oproti ich aktuálnym Happy paušálom, a potom im len odchádzajú zákazníci :(

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Michaelar9, paušál happy nie je v ničom horší ako ÁNO, ba niektoré happy sú dokonca lepšie, ale čo narobíš, manageri rozhodli takto. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý den chcem sa spýtat , ako to je s datami ked mi ostanu či sa potom prenášaju do dalšieho mesiaca vopred dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to je ako ked ides kupit telku do obchodu za 300e a o mesiac je zlavnena na 250 , aj vtedy ides vratit tellku ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ludia, za mesiac mi konci viazanost, je nejaka sanca dostat povedzme ANO L za nejakych aspon 25€ mesacne miesto 30? ci fakt **piip** uplne na existujucich zakaznikov? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To si fakt chceš zobrať paušál s viazanosťou za tak vysokú sumu?

mne to ponúkli za 23€ a ja som sa im len pekne poďakoval a dnes som začal portáciu na dvoch číslach.Ak nezavolajú a nedajú niečo normálnesie,tak prenesiem aj zvyšné dve

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To si fakt chceš zobrať paušál s viazanosťou za tak vysokú sumu?

mne to ponúkli za 23€ a ja som sa im len pekne poďakoval a dnes som začal portáciu na dvoch číslach.Ak nezavolajú a nedajú niečo normálnesie,tak prenesiem aj zvyšné dve

bohuzial mam u nich iba jedno cislo a jeden produkt, a nikto z konkurencie mi nevie ponuknut nic vyhodnejsie 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bohuzial mam u nich iba jedno cislo a jeden produkt, a nikto z konkurencie mi nevie ponuknut nic vyhodnejsie 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a ako sa k takej ponuke dostat? 

Neviem ako by na to zareagoval prevadzkovatel tohoto fora keby som tu napisal priamo kontakty na konkurenciu. Ale v ramci sukromnej komunikacie ti ich rad poslem. A to som dlhorocnym klientom Telekomu :-). Zdrava konkurencia ma ale tesi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám 20 rokov Telekom a 1.11. mi končí viazanosť. Paušál áno je pre mňa predražený za 500 MB internet nedám 20 eur a keď prečerpam tak si musím dokúpiť.  Včera som dal telekomu výpoveď a postupne dám na všetky paušály aj na Magio tv a internet. Tak takto sa správa Telekom k dlhoročným zákazníkom. Rušia dobre paušály.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne ponúkli 4GB a po prečerpaní spomalenie na 128kBs ...a idem tam preniesť 3čísla.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar