Vianočná akcia

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Zaujíma ma či si môžem vybrať nejaké zariadenie z vianočnej ponuky k už existujúcemu balíku. Mám internet, TV aj pevnú linku.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

38 odpovedí na túto otázku

• 0

Ja som tiež chcela predlžovat viazanost a  som volala na zakaznicku linku a pani na linke mi povedala že mi možu ponuknut len štandarnu ponuku čiže nič len sluchatka to  ako vernemu zakaznikovy.

Editoval prime1200

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

veru dobry nakup za tolke roky vernosti.-_-

Editoval prime1200
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chapem, ze potrebuju setrit kusy pre novych aby ich verni nevykupili skor, ale je to megasvinstvo aj tak.

Inak mi to pride, ze ani ludia na pobockach nevedeli, ze to takto bude. Ja som bol pred 2 dnami na pobocke a tam mi slecna odporucila, ze nech teraz nepredlzujem a nech pockam na vianocnu akciu.

Je nejaka sanca, ze to casom zmenia a daju zariadenia pre vsetkych?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@prime1200.Nahlas zrusenie a rozmyslia si to.Toto uprednostnovanie novych mi uz zacina liezt na nervy .Snad to Lubos a Terka citaju a daju echo tym vyssie,ze tadialto cesta nevedie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nemam v plane pokračovat zrušim viazanost a zbohom telekom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chapem, ze potrebuju setrit kusy pre novych aby ich verni nevykupili skor, ale je to megasvinstvo aj tak.

Inak mi to pride, ze ani ludia na pobockach nevedeli, ze to takto bude. Ja som bol pred 2 dnami na pobocke a tam mi slecna odporucila, ze nech teraz nepredlzujem a nech pockam na vianocnu akciu.

Je nejaka sanca, ze to casom zmenia a daju zariadenia pre vsetkych?

Ano je.Ak nahlasis zrusenie.Mne to zrazu bolo mozne dat aj bez saskovania.Ale mob.pausaly tam tento rok rusim vsetky do jedneho

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Merfi, s paušálmi odchádzaš, ale dúfam, že tu na fóre nás neopustí š. ????

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

„Zákazníci si budú môcť zobrať jeden z našich hardvérových darčekov (Roomba 965, 49“ TV, PS4+3 hry, notebook Lenovo) aj pri predĺžení zmluvy. Táto možnosť nebola k dispozícii hneď ku štartu kampane v stredu, ale už sa nám ju podarilo sprístupniť pre exkluzívny predaj na našom webe – stačí ak si zákazník predĺži internetovú alebo TV službu aspoň od úrovne L. “

@Ľuboš, @Terka a @Miška

@Luboš palec hore.Takto je aspoň vidieť,že toto fórum má naozaj zmysel a že tu nieste (ty,Miška a Terka)v role štatistov,ale aj reálne pracujete a snažíte sa zlepšiť nevhodné rozhodnutia manažérov

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Po dlhom tichu to vyzerá, že sa konečne pohli ľady. To musia najprv zákazníkov vytočiť, aby sa niečo zmenilo? Alebo sa boja odlivu ku konkurencii. ??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ten odliv bude určite pokračovať.Čo sa týka skončenia uprednostňovania nových nepreverených  zákazníkov pred 100% rokmi preverených je krok v pred.Ale nedorovnanie konkurenčnej ponuky ja fail.Ak mi konkurenčný operátor ponúkne neobmedzený paušál za 15€ a ešte je ziskový,tak nerozumiem tomu,prečo Telekom váha a aspoň nedorovná ponuku.Ja som už jedno číslo preniesol a chystám sa ďalšie tri.A určite nebudem tento rok jediný.Že si to nedokážu uvedomiť je na ich škodu

Editoval Merfi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz