Vianočná akcia

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Zaujíma ma či si môžem vybrať nejaké zariadenie z vianočnej ponuky k už existujúcemu balíku. Mám internet, TV aj pevnú linku.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

38 odpovedí na túto otázku

• 1

Ahojte,

„Zákazníci si budú môcť zobrať jeden z našich hardvérových darčekov (Roomba 965, 49“ TV, PS4+3 hry, notebook Lenovo) aj pri predĺžení zmluvy. Táto možnosť nebola k dispozícii hneď ku štartu kampane v stredu, ale už sa nám ju podarilo sprístupniť pre exkluzívny predaj na našom webe – stačí ak si zákazník predĺži internetovú alebo TV službu aspoň od úrovne L. “

@Ľuboš, @Terka a @Miška

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak uz mas existujuci balik tak nie. Mne konci balik 26.10.2018 a na zakaznickej linke mi bolo povedane ze to nebude platit ani pre uz existujucich zakaznikov (napr. ak si predlzujes viazanost co sa tyka mna kedze mi konci toho 26.10.2018) len pre novych. Takze teraz aby som to k 26.10. 2018 zrusil a od 27.10.2018 uzavrel novu zmluvu ako novy zakaznik co je uplna hlupost a znovu zbytocna byrokracia. Neviem kto toto vsetko vymysla tak bud ta vianocna akcia plati ale nie. Nikde som sa nedocital ze by vianocna akcia mala platit len pre novych zakaznikov teda aspon z toho co bolo zverejnene na webe.Uz som vianocnu akciu vyuzil lebo mi viazanost konci vzdy prave vtedy ked akcia zacina tak neviem preco by mal byt problem pri prdlzovani viazanosti akurat teraz.

Editoval LordoftheD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@LordoftheD, tak k tomu nech sa vyjadrí admin @Ľuboš, pretože si myslím, že pani (pán) na infolinke Ti povedala blbosť. Ak Ti končí viazanosť, nevidím dôvod na takúto byrokraciu, pretože by si musel vrátiť všetky zariadenia (set top box, router) a čakať potom na nové. 

A vždy to bolo tak, že pri predĺžení si si mohol zobrať zariadenie, či už notebook alebo čo bolo v ponuke. 

Editoval composite19

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19bohužiaľ sa pani na infolinke nemýlila.Mal som to isté pred mesiacom.Nechceli mi dať pc lenovo,pretožeje to len pre nových zákazníkov a to mám aj internet plus telku.Tlačili na mňa aby som si dal aj pevnú linku,čo som odmietol,pretože nebudem kupovať niečo,čo nepotrebujem.Bol som už tak vytočený,že som tej pani povedal,nech teda nič nerieši a zmluvu nepredĺžim,ale preniesiem všetko ku konkurencii.Keďže bola pani na infolinke trpezlivá,požiadala ma aby som ešte žiadosť o prenos nezadaval,že sa mi ozve.Po hodine mi volala,že vybavila výnimku,takže ho mám.Nikdy som žiadny akciový hw na mágio nebral.Naozaj by som išiel preč už len z princípu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Merfi zaujímavé, lebo napríklad ja som ten počítač Lenovo tiež bral a to som predlžoval viazanosť, síce to bolo presne 22. 8. 2018 čo nie je až tak dávno, a vtedy bez problémov mi to na pobočke vybavili. 

Zaujímavé je najviac, že ako je možné, že za takú chvíľu sa to zmenilo, čo je hlavne smutné, to potom verným zákazníkom pri predlžovaní viazanosti asi nemajú čo ponúknuť, lebo zľavu na internet či TV čo tiež som chcel nejakú tak mi bolo povedané, že veľká by nebola až vôbec či by bola a nakoniec aspoň mi dali zľavu na prvé 3 faktúry, a ešte dokonca k tomu 2 easy karty s 9€ kreditom. Čiže ak sú akciové zariadenia len pre nových zákazníkov tak to je riadna blbosť, to fakt nemyslí Telekom vážne, to už naozaj vyzerá, že viac si váži nových zákazníkov ako tých starších a verných! :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak toto je veľmi zaujímavé. Mne o nie až tak dlho bude končiť viazanosť na pevné služby, a ak budú so mnou takto cvičiť, tak odídem z Telekomu preč. Prečo pre nových áno a pre verných nie. Nezaviažem sa snáď rovnako na dva roky, ako aj nový zákazník? Takýmto prístupom si ma veru nekúpia. Alebo počítajú s tým, že keď už som ich zákazníkom, tak pre lenivosť neodídem? Už som raz písal, že z tejto siete sa mi preč nechce, ale keď ináč nedajú... 

A ako so písal vyššie, nech sa @Ľuboš vyjadrí. Veľmi ma to zaujíma. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Taktiež ako verný zákazník by sa mal mať na to právo, keď nedávajú zľavy na internet, TV či pevnú linku tak aspoň je výhoda, že si vieš zobrať nejaké akciové zariadenie na splátky za zvýhodnenú cenu, a zároveň je to lepšie ako predĺžiť viazanosť bez hocijakej zmeny, to by tá 2 ročná viazanosť nemala zmysel.

Ale ak chcú aj túto výhodu zrušiť to prídu o veľa zákazníkov, hlavne ak teda nebudú k dispozícii vianočné akciové zariadenia pre verných zákazníkov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Samer303..to ze notebook a pc all in one je len pre novych klientov som zistil len nahodou.Mne ako vernemu zakaznikovi sa to po prihlaseni nezobrazovalo.Docital som sa o tej ponuke na zive.Niekde som to sem pridaval ako otazku,ci je chyba na stranke telekomu,alebo ci je to umysel.A bohuzial to bol umysel.V telekome som zostal naozaj len koli ochotnej operatorke,ktora sa snazila nad ramec

Vernemu zakaznikovi sa ukazala len mys a bt sluchadla a ako dalsie opakovac signalu

Editoval Merfi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Samer303, nielen vianočné akciové zariadenia. Veď po celý rok dávajú nejaké PC, notebooky. Takto veľa ľudí už len z princípu nepredlží, keď bude musieť zrušiť zmluvu, odovzdať zariadenia a uzatvoriť novú zmluvu a čakať na nové zariadenia. A to sa ešte môže stať, že Ti oznámia, že novú zmluvu rušia, lebo nie je voľný port, pretože ten tvoj pôvodný už niekto obsadil. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vlani sme predlzivali magio tv + internet a bral som magio go box cez vianocnu akciu v pohode. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik, čítal si celú tému? Ty si bral vlani, teraz majú akciu, že Ti pri predĺžení nedajú nič. ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19Aspon teraz sa nevyhoda toho,ze nedavaju ziadne zlavy da povazovat za vyhodu,pretoze je telka aj internet bez zliav,tak sa aj po skonceni viazanosti suma nemeni este pol roka a netreba sa hrnut do predlzenia

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No je to tak chcel som urobit objednavku cez web a ked som dal ze chcem pokracovat v sluzbe tak mi ziadne zariadenie z vianocnej ponuky  nevyhodilo. Vyskusal som to spravit ako novy zakaznik a tam mi uz zariadenia vyhodilo (telku, playko, vysavac). V Telekome som uz roky ale poobhliadnem sa asi po niecom inom pretoze toto je naozaj maximalne neferove jednanie. A to mi este operatorka povedala ze ak by som to chcel urobit tak ze ukoncim s nimi poskytovanie sluzieb tak vraj aj tak maju este oni 1 mesiac vypovednu lehotu na ukoncenie. Tak som si teda precital vseobecne podmienky ale nic take som tam nenasiel. Vypovedna lehota je spomenuta ale to len v pripade ak by sa zakaznik rozhodol ukoncit s nimi zmluvu pocas doby viazanosti. Ale po dobe viazanosti ma predsa nikto nemoze nutit na to aby som este mesiac u nich zotrval, nic sa totiz take vo vseobecnych podmienkach nepise. Akoze maximalne sklamanie

Editoval LordoftheD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@LordoftheDBohuzial tam ta 30 dnova vypovedna lehota naozaj je.Neplati jedine vtedy,ak by si migroval ku konkurencii.Ak sa spojis s operatorom a budes trvat na rovnakych podmienkach,ako ma novy zakaznik,tak ti to podla mna daju.Teda aspon mne to dali,ale to som uz bol rozhodnuty,ze pojdem ku konkurencii.Ale je smutne,ze toto su praktik jedneho z najlepsich operatorov na Slovensku

Editoval Merfi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Len tak ďalej Telekom. Nikto z kompetentních sa k téme ani na vyjadrí. ?

A áno, výpovedná lehota je jeden mesiac. To je snáď u každého operátora. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne tak.Tieto praktiky smejdov boli skor v Orange.Ak je podla marketingoveho timu toto ta spravna cesta k spokojniosti zakaznika,tak by malo vedenie pouvazovat nad ich vypovedou

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tento rok ma tie špiny natiahli už druhy krat a to mi vraveli počkajte si na vianočnu akciu koňčim idem ku konkurencii

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to veľká škoda, ze si telekom neváži existujúcich zákazníkov, nikdy som nevyužíval služby inej spoločnosti ako je Telekom. Asi 28 rokov. Toto je vďaka za vernosť.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skončila mi viazanosť na Magio internet Xl, Magio televíziu XL, Pevnú linku M a nemôžem využiť Vianočnú akciu. S paušálom platím dokopy 75 € a odpoveď na zákaznickej linke bola že ich strašne mrzí ale tak je nastavená marketingová stratégia. Teraz nech podám výpoveď a potom si znova aktivujem služby aby som mohol využiť dotáciu na vysávač alebo televízor.....to nemyslia vážne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik, čítal si celú tému? Ty si bral vlani, teraz majú akciu, že Ti pri predĺžení nedajú nič. ?

Hej cital. Len som tym prispevkom chcel povedat ze vlani davali. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A teraz vam dam jednu otazku neviem ci ju niekto vyriesi byvam s mamou dva roky jej skoncili a natahovali ju ze moze 4mesiace bez viazanosti pokracovat teraz je to stvrty mesiac co by to uz chcela asi aj zrusit kedze jej nic neponukli myslim ze tam ziadna mesacna vypovedna doba asi nebude kedze uz nieje viazana dnes vecer som vytvoril na tuto nasu adresu novy internet aj tv len na moje meno ako novy zakaznik a vsetko mi zatial preslo myslite ze by mi to schvalili mama zrusila zmluvu a ja by som si vytvoril novu na seba?Ci musim povkat kym to zrusi a potom si objednat na seba alebo by sa to dalo len prehodit na ineho cloveka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skončila mi viazanosť na Magio internet Xl, Magio televíziu XL, Pevnú linku M a nemôžem využiť Vianočnú akciu. S paušálom platím dokopy 75 € a odpoveď na zákaznickej linke bola že ich strašne mrzí ale tak je nastavená marketingová stratégia. Teraz nech podám výpoveď a potom si znova aktivujem služby aby som mohol využiť dotáciu na vysávač alebo televízor.....to nemyslia vážne.

Ak ti vážne povedali nech podáš výpoveď a znova založíš zmluvu, tak by som sa im poriadne vysmial, čo je to za spôsob, predsa to je zbytočné naťahovanie, to už lepšie prejsť k inému operátorovi keď tento nemá záujem

Mňa osobne by zaujímalo hlavne prečo Telekom toto spravil, že nárok na akciové zariadenie má len nový zákazník a na čo vlastne má nárok verný zákazník čo si predlžuje zmluvu, ak táto akcia nie je pre neho tak potom prečo by mala byť 2 ročná viazanosť keď človek aj tak po 2 rokoch nič nezíska len predĺži viazanosť a platí ďalej takisto.

Vedeli by ste niečo o tom zistiť @Ľuboš @Terka či @Miška ? 

Zároveň je zaujímavé, že nikde nie je informácia o tejto zmene,, a na stránke kde sú akciové zariadenia poriadne tam neviem ani nájsť, že tieto zariadenia sú IBA PRE NOVÝCH ZÁKAZNÍKOV!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to tam ked vytvaras zmluvu a das ze predlzujes zmluvu a chces vianocne zariadenie tak ti vyhodi len bezdratove a sluchadla a mys nic viac a tuna sa kompetentnh nevyjadria je im to uz trapne cely rok ma natahovali mech pockam isto bude akcia a uz druhy krat je to len pre novych ako aj ten all in onr a notebook naposledy hanba celemu telekomu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar