Zaradenie CT SPORT HD

Otázka

• 0

Hi, možno to tu už píšem znova a bolo to tu  X krát, ale nestojí za uváženie zaradenie tejto stanice do ponuky, ved teraz už aj Ora...ge bez okolkov pridal tento program do ponuky a majú ho aj iný veľký provideri na SK trhu, tak prečo ho nemáme????

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

26 odpovedí na túto otázku

• -3

Presne ako som čakal, len som myslel že začneš rýpať ešte skôr Tataracik, tak ako zvykneš medzi prvými. Tebe som už dávno povedal, že si tiež  čo neustále buzeruje kohokoľvek, kto sa odváži posťažovať či skritizovať tvoj milovaný Tcom :) Aké máš vlastne k tomu pohnútky? Či to robíš len tak z pasie?

Ty a Pepsi, príp. bu2ckland by ste si už konečne mohli vtĺcť do palíc, že toto fórum slúži o.i. aj na pripomienky či želania k službe - ktoré ak sa podaria zrealizovať, poslúžia na vylepšenie služby a tým k prospechu nám klientom. Presne ako sa to podarilo teraz pri probléme zaradenia ČT Sportu. Keby naň nebolo toľko požiadaviek, prosieb, a naliehaní nás sťažujúcich sa, nikdy by zaradený pravdepodobne nebol. A teraz sa pri vyplnení želaní  zveziete aj vy, večne spokojní :D 
Hujer.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar