Zaradenie CT SPORT HD

Otázka

• 0

Hi, možno to tu už píšem znova a bolo to tu  X krát, ale nestojí za uváženie zaradenie tejto stanice do ponuky, ved teraz už aj Ora...ge bez okolkov pridal tento program do ponuky a majú ho aj iný veľký provideri na SK trhu, tak prečo ho nemáme????

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

26 odpovedí na túto otázku

• 0

Keďže je a chce byť telekom líder v ponuke športových kanálov, mal by ČT SPORT zaradiť. Určite by to nemal považovať za konkurenciu digisportov ale za obohatenie ponuky športových kanálov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ma najlepsiu ponuku a zasa sa nemoze zamerat iba na sport ... su ludia ktory si pozru aj nieco ine, tento kanal podla mna nepridaju 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak myslím, že od štvrtku budeme vypočutí a CT sport HD máme v ponuke mágia TV (vychádzam z dnešného článku jedného internetového portálu), super, dík

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19 bodaj by to tak bolo, by tu na fóre bolo o pár tiem menej o "veľký" záujem o tento program :)

No najhoršie na tejto informácii je zase, že sa to dozvedáme s neverných a iných portálov ako priamo tu na fóre.

Fakt by asi mali ľudia s Žive.sk robiť tu na fóre a informovať nás o tom, lebo ak sám Telekom nevie túto informáciu skôr :DDD

Editoval Samer303
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Samer303, preto sa pýtam aj Ľuboša, či je to naozaj tak. Pretože raz som tu dal link zo Živé.sk a práve Ľuboš mi to vyvrátil, že to, čo tam bolo napísané Telekom neplánuje. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby to tu prezradil -ako očividný dlhoročný externý pracovník Telekomu - aspoň Pepsi :D
ale aj on to utajuje.

Ak by ČT sport naozaj zabezpečili a ešte k tomu kultúrnu maškrtku ČT:ART, tak pre mňa by to bol nádherný vianočný darček, aký som od Telekomu nedostal už pekne dlho.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak by ČT sport naozaj zabezpečili a ešte k tomu kultúrnu maškrtku ČT:ART, tak pre mňa by to bol nádherný vianočný darček, aký som od Telekomu nedostal už pekne dlho.

@Jaco_JJ, súhlasím silno ??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Jaco_JJ ved si moj dlhorocny externy kolega :D nepamätas sa este ako sme pracovali v slovenskych telekomunikaciach a potom v eurotely ? :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

KONEČNE! :D síce až po veľmi dlhej dobe, ale potešili ste ma a určite aj ostatných. Telekom ste super, že konečne pridáte tento super-športový kanál, ktorý je tak veľmi žiadaný, dávam palec HORE :).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ach @Pepsi neviem či si pamätáš, ale to že si priam sťa najoddanejší pracovník Telekomu, som ti napísal už pred pár rokmi a ako tak čítam tvoje agitácie za túto spoločnosť a jednostranné útočenie proti sťažujúcim sa (viď neddávno téma Archív), tak vidím že sa ešte nič nezmenilo ;)
Ale nevadí, tvoje prognózy, keď si bojoval proti zaradeniu ČT Sport a našim želaniam, vyzerá že sa nevyplnili, dúfam že to prežiješ :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

niekto vyjadri svoj nazor a nebude sa len stazovat je hned pracovnik telekomu ? (zaujimava uvaha) a keby chvalim nasu vladu tak budem premier :D no ved jasne pred par rokmi sme este boli spolu v eurotely :D:D:D  

je ale pravda ze som na inom fore MK, pochvalil kuriera a hned som bol ich pracovnikom :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja sa chcem spýtať  prečo nie je zaradený do balíka  Mágio M ?

Editoval bosoracik1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja sa chcem spýtať  prečo nie je zaradený do balíka  Mágio M ?

Prečo tam nedali aj všetky digi športy? Chceš exkluzívny obsah, tak musíš priplatiť. Ach jaj. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prečo tam nedali aj všetky digi športy? Chceš exkluzívny obsah, tak musíš priplatiť. Ach jaj. 

Mne staci len tento :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

:D kllídeček, ty budeš zas ten starší ročník, čo všade vidí ŠTB a bubákov? ja som to už nezažil...
kritizujem tu dosť, ale to by nepasovalo do tvojho vykonštruovaného sveta, tak to tvoj mozog zrejme filtruje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tataracikova úroveň uvažovania: staršie ročníky majú vykonštruovaný svet a všade vidia len ŠTB a bubákov :D:D
to vôbec nie je komicko-slabomyseľná konštrukcia :D

Uznávam že ty na rozdiel od spomenutých dvoch hujerov aspoň občas rozumnú pripomienku napíšeš, ale vadí mi to okamžité napádanie človeka čo si dovolí tú "nehoráznosť" dať tu nejaké slušne napísané želanie... nemusíme vôbec chodiť ďaleko, každý čitateľ si môže pozrieť prvú reakciu na želanie dusan2303 v tomto threade. A tretia reakcia v poradí je od ďalšieho tunajšieho strážneho psa, v oveľa stupídnejšej forme. Ešte si prihodí zlomyseľnú predpoveď, že tento kanál nepridajú :D  Teraz sa mu môžeme zasmiať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prebehol som si zopár starších diskusií na tému ČT sport a Tataracik ty si tam naozaj nerýpal - sorry, asi som si ťa pomýlil,  vravel si iba že tebe to netreba, agresívny bol hlavne Pepsi. Ten dokonca žiadal, aby správca zakázal opakujúce sa otázky na ČT sport pre porušovanie pravidiel diskusie! Teraz niekde od zlosti búcha pästičkami do steny, že ľuďom ich želaný ČT sport pridali :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nevravim ze vsetky starsie rocniky vidia stb a bubakov. Ale bubakov a stb vidia hlavne starsie rocniky.  

Tak vidis a posledne ked som povedal ze 15€ za 50gigovy pevny LTE internet je na ***** tak som dostal po prstoch. Urcite sa nezastavam telekomu ani nikoho. Pisem tu len svoj nazor. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked mam Magio M + HD sportovy balicek, tak CT Sport ostane aj po 14.1.? Priznam sa, ze som prisiel na to, ze ide az vcera.. Neviem to ani najst na hlavnej stranke kde je ponuka Magio televizie.. DIK

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked mam Magio M + HD sportovy balicek, tak CT Sport ostane aj po 14.1.? Priznam sa, ze som prisiel na to, ze ide az vcera.. Neviem to ani najst na hlavnej stranke kde je ponuka Magio televizie.. DIK

Nemôžeš to nájsť, pretože ČT sport "oficiálne" v ponuke nie je. ČT nekupuje športové práva pre SK, preto nemôže ani udeliť oficiálny súhlas pre slovenských operátorov. Ale ak máš športový balíček, mal by Ti v ponuke ostať. Ak chceš istotu, zavolaj na zákaznícku linku 0800 123 456. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

A mozno sme vsetci zamestnani v telekome :D 

8A43170B-1597-4ACF-B64C-09341FF17065.jpeg

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar