Pausal ano M

Otázka

• 0

Zdravim ked mam pausal ano M a za den vytocim cez 70 az 100 cisiel platia stale neobmedzene volania ??? Alebo ma obmedzia a budem platit naviac ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

19 odpovedí na túto otázku

• 0

myslim ze tam urcite bude nejake obmedzenie aby to niekto nezneuzival , minimalne je tam FUP na 1000 min. , skus napisat na office@telekom.sk ako to presne je

predpokladam ze by ti poslali nejaku SMS,  " Hej hallo nezneuzivas to" :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Paušál áno M je zvlástny paušál,kde ho likviduje sám Telekom obyčajnou predplatenkou Easy.Iba o jedno euro drahšie a je platnosť kreditu celý rok,ďalej 3.násobok dát a neobmedzené volania do všetkých sietí.Áno M má jedinú výhodu.Možnosť volať do EU,čo nepotrebuje 90% klientov.Skutočne si neviem predstaviť kvantá ľudí,ktorí by si zobrali dosť drahý paušál (vhľadom na to čo ponuka)so sumou 20€,miesto Easy,kde ak nepotrebuje internet,tak stojí mesačne 0€-15€ a ak potrebuje internet,tak 6€po max 21€Dúfam,že som pravidlá neporušil,keďže ako alternatívu poukazujem na predplatenku rovnakého operátora

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ako píše @Pepsi, je tam FUP 1000 minút. Platia zásady korektného používania.

@Merfiak potrebuje internet,tak 6€po max 21€. Môžeš mi to nejako vysvetliť? Nie veľmi som to z tvojho príspevku pochopil. Uvažujem totiž práve nad ÁNO M. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19 Telekom teraz u Easy zaviedol, že za volania nezaplatíš viac ako 0,50€ doteraz to platilo iba u siete Telekom kde po 0,50€ si volal už neobmedzene, ale teraz to platí u všetkých sietí, aby toto mohli spraviť dali s 0,09€ za 1 min. hovoru na 0,10€ za minútu. 

Čiže ak si to zrátaš pri mesiaci 31 dní, 15,50€ a kto by chcel internet tak prijateľný internet je 2GB a ten stojí 8€, 23,50€ dokopy. Čiže naozaj likviduje sám seba, keďže tým pádom je paušál ÁNO M nevýhodný, keďže má dokonca iba 500MB internetu (v prípade magenty 1GB ale aj tak.

A teraz tá najdôležitejšia vec, nie si viazaný 24 mesačnou zmluvou, síce si nemôžeš zobrať mobil na paušál, ale aj tak dnes sa to už aj tak neoplatí a lepšie je si ho kúpiť za hotové niekde v obchode. A ešte si vezmi, u easy ušetríš ak niektorý deň nebudeš volať tak ušetríš , pri ÁNO M platíš za neobmedzené volania stále rovnako aj keď nevoláš. 

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dík za vysvetlenie @Samer303. Táto informácia sa ku mne nejako nedostala, ale dobre vedieť. Lebo ak je to naozaj tak, potom sa ÁNO M fakt nie veľmi oplatí. A doba dátová sa kdesi vytráca. Do tohto paušálu mohli dať aspoň 2GB dát + 2GB v magente. A "L-ko" už mi príde celkom prijateľné, ale 30€ je veľa. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne ako píše Samer303.Len doplním že za 6€ máš 1,5GB a za 8€ 2,5GB

tá cena čo som písal od 0€ do 15€ je kôli tomu,že tá maximálna je iba vtedy,ak sa volá úplne každý deň.Ak napríklad cez víkend nevoláš,alebo niektorý deň cez týždeň,tak za každý deň šetríš 0,50€

Je to síce málo,ale keď neprevoláš celý mesiac ani minútu,tak ťa ťa to nič nestojíAk neprevoláš cez Áno M,tak ťa to  aj tak stojí 20€. A plus ak dá niečo lepšie konkurencia,tak nemáš zmluvnú pokutu.

Takže Mko je ko.Iba ak by si tento fakt použil na vyjednávanie s retenčným a stiahol ho na polovicu ako v minulosti s tým,zme ti pridajú dáta.Inak ten paušál nemá žiadnu pridanú hodnotu a potom naizaj radšej Easy

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Merfi, dobre píšeš (uvažuješ). To potom fakt radšej easy, keďže sú dni, keď nevolám vôbec a dáta sú dáta ?. Možno sa Telekom trochu spamätá a poupravuje tie paušály, lebo toto je katastrofa. Človek si nemá z čoho normálne vybrať. Bože, kde sú tie časy, keď som cez retenčné mal happy XL za 10€ (bez telefónu). ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám Happy xl za 17€+1€ za P9Lite.Ten som hneď predal,takže reálne náklady na paušál sú cca 13€ mesačne.To sa už ale teraz zrejme nepodarí,v každom prípade sa pokúsim o 50% zľavu na ÁnoXL s telefónom.Ak sa epodarí,tak buď Easy a počkám na lepšiu cenu paušálu,alebo migrácia.Skvelú ponuku som dostal od oboch porovnateľných operátorov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Merfi, toto neviem či Ti výjde, ale v každom prípade Ti držím palce. Čo sa týka tých migrácií, mohli by sa opovia tiež zobudiť. Radšej dať zákazníkovi lepšiu cenu, aby neodišiel, namiesto toho sa šaškuje s migrovaním hore dole. Čo sa týka konkurencie, je zopár dobrých ponúk, ale ako hovorím, zase len na úkor migrácie a z tejto siete sa mi akosi nechce preč ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19Ani mne sa nechce odchádzať.Mám v Telekome internet,telku 3x Happy Xl a 1xHappyM.Mám 2xHappy XL za 18€ 1xHappy Xl za 17€ a Happy M za 10€.Ale konkurencia mi ponúka mne dostačujúcich 4GB a všetko neobmedzene za 15€..Preto je 20€max čo som ochotný dať za Áno XL.To Xl len kôli lepšej cene telefónu.Ak ponúknu Happy L za 15€,tak by som ešte uvažoval aj nad tým.Ak budú pýtať viac,tak sa po dlhých rokoch s Telekomom rozlúčim.Matika nepustí.Pri 4.paušáloch za sumy aké mi zatiaľ ponúkli je to o 40€ naviac.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ja mám takisto internet, telku a dva paušály. Ide o to, že preniesť číslo je jedna vec. Ale prenášať aj telku s netom(kvôli balíkovej zľave) sa mi určite nechce. Ale ako píšeš, matika nepustí a konkurencia nespí. Takže milý Telekom, šup šup, prekopať paušály?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak nie prekopať paušály, tak aspoň lepšie retenčné ponuky. ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie nie.Tú cenu mi ponúkli bez ohľadu na to,či prenesiem jedno číslo,alebo všetky a telku s internetom si nechávam v Telekome tak či tak

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dosť smutné, keď ich netrápi, že odídeš naraz so štyrmi číslami. Alebo to bude tak, že zadáš prenos a oni sa Ti ozvú s "lepšou" ponukou. Ale to sme zase pri tej migrácií. No k čomu je toto dobré. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi im nestojí, až keď vedia, že odchádzaš tak im to stojí za to. Je to smutné, aby sa niekto musel s tým babrať takto aby dosiahol dobrú cenu. Radšej keby retenčné ponuky boli lepšie, a nie vtedy keď riešiš prenos čísla k inému operátorovi. Nečaká hádam nikto 70% zľavy ale aj zľava 50% je dobrá.

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na druhej strane je divné,že čoraz viac potápajú ÁnoM.Od zajtra je na Easy akcia 2GB mesačne za 4€ a ešte k tomu sa nespotrebované dáta prenášajú a netreba za to nič priplácať.Jediná malá chybyčka je,že je tam ročné predplatné.Na druhej strane má človek istotu,že mu to nezrušia.

Takže Easy neobmedzené volania do všetkých SK sietí plus 2GB s bezplatným prenosom nespotrebovaných dát za sumu ktorá je pod hranicou 20€

Editoval Merfi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To áno, teraz som to tiež čítal, no len najväčšia škoda, že to je iba vianočná akcia, keby to bolo navždy easy by bola najlepšia predplatená karta s dobrým 4G pokrytím a všetkým. Ale Telekom taký štedrý asi nie je :D

Inak ale čo som čítal v komentároch na žive.sk tak jeden poznamenal, že tým pádom rok môžeme čakať, že sa zmeny v dátach u easy nezmenia, čo sa týka objemovo aj cenovo, čo bude asi pravda, ale dúfajme, že nie, lebo zase predsa každý nestihne prípadne využiť túto možnosť. 

Ale za 19€ mesačne s neobmedzenými volaniami a 2GB dát je to naozaj dobrá ponuka, s tým pokrytím a všetkým, zároveň niektoré mesiace to môže byť menej ak niekto neprevolá denne 0,50€.

Toto by sa mal Telekom snažiť rozšíriť, to, že lepšie mať Easy bez viazanosti ako paušál s viazanosťou, teda minimálne pre tých ľudí čo si neberú telefón na paušál pre tých je to ideálna ponuka.

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja využívam ten paušal Ano M a mne vyhovuje lepšie než predplatená easy karta som v magente 1 a mam 1gb dat a neobmedzene volania ktore využívam často lebo volam najčastejšie do zahraničia a mesačne prevolam cez 800 minút a keď potrebujem dáta tak si ich dokupujem lebo ani nevyuživam velmi často internet v mobile.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar