Magio GO v zahraničí

Otázka

• 0

Chcem sa opýtať či máte aj skúšobnú verziu na 24hod ..lebo mal by som záujem o magio go...a chcel by som to využívať v nemeckú a čítal som že by to malo už fungovať v zahraničí ale nie som si istý tak či je aj skúšobná verzia na to lebo ak by som si to mal objednať a nešlo by mi to tak by mi to bolo zbytočné platiť 2 roky... ďakujem za info ????

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 1

@Ľuboštouto cestou chcem poďakovať za vyriešenie reklamácie pokuty v môj prospech

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

Magio Go je služba bez viazanosti. Je možne ju zrušiť kedykoľvek.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hm, no neviem či nie 12 mesačná viazanosť... minimálne som niečo také našiel v zmluve

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak predám box (je na dobrej ceste) tak ruším aj GO Premium, odišiel som k inému

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Deaktivácia je možná priamo z moj.telekom.sk

Box si už našiel iného majiteľa.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak mali by ste o tom popremýšľať o skúšobnej verzii ???✌✌✌

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Po zrušení Magio GO som dostal pokutu 10,xx € (zmluvná pokuta) takže na to pozor. Zrejme na webe môže byť hocičo (bez viazanosti) dôležité je čo je v zmluve a tam som videl 12 mesiacov a zmluvnú pokutu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak si všimneš môj príspevok 14.10. ja som zmluvu samozrejme čítal, preto ma prekvapila 12 mesačná viazanosť pričom vy tu všetci spievate a motáte ľudí, že žiadna viazanosť. Máš zákonom stanovených 14 dní na "otestovanie", v rámci toho obdobia to môžeš zrušiť bez pokuty. No pokiaľ podpíšeš zmluvu a pošleš ju v odpovednej obálke a zrušíš následne po mesiaci dostaneš pokutu tak ako ja (píše sa tam dokonca o dvoch typoch pokút). Zmluvy sú generické a nedostal som na podpis iba ja špeciálnu s viazanosťou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@eM Kei nehádam sa, ale ak si všimneš môj príspevok 14.10. tak som tam dal link. Keď ho otvoríš, je tam napísané citujem: "Až 50 TV staníc bez viazanosti"

Takže ak tu niekto spieva a motá ľudí, tak je to v prvom rade Telekom. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar