Dostupnosť Apple Watch 4

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy budú dostupné hodinky Apple Watch 4? Ďakujem

Editoval ma_ner

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

21 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy budú dostupné hodinky Apple Watch 4? Ďakujem

Ahoj @ma_ner

Apple Watch 4 sú zaradené do ponuky od 12.10., ale vzhľadom na veľmi nízku dostupnosť a dodávky od výrobcu ich aktuálne nemáme na sklade. Čakáme na ďalšie várky a po ich dodaní plánujeme ponúknuť novinku zákazníkom. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @valdo

veľkosti a farebné varianty Apple Watch 4 zatiaľ nepoznáme. Dám vedieť, keď prídu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @valdo

veľkosti a farebné varianty Apple Watch 4 zatiaľ nepoznáme. Dám vedieť, keď prídu. 

Dobry den. Bude mozne zobrat aW4 aj na pausal happy a predlzit si ho tak na pausal Ano? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@majkys, ak máš pol roka pred koncom viazanosti a nebral si si zariadenie k Happy, tak budeš môcť. Ak si bral, tak je to myslím dva mesiace pred koncom viazanosti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem. Ak spravne pocitam a viazanost podla telekom apky mi konci 10 maja 2019 a pri predlzovani pausalu som si nebral ziadne zariadenie tak od vcera mam narok na novy fon/hodinky? Viem si ich rezervovat objednavkou cez net? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Malo by sa to dať cez net. Ak by to nešlo, kontaktuj adminov @Ľuboš, @Terka alebo @Miška a oni Ti zabezpečia objednávku (rezerváciu) a taktiež prechod na paušál ÁNO.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, vzhľadom na nedostatočné zásoby od dodávateľa Apple Watch 4 aktuálne nie sú k dispozícii. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @12johan34, podľa aktuálnych informácií skôr nie. Ak by sa však niečo zmenilo, určite dám vedieť :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @12johan34, podľa aktuálnych informácií skôr nie. Ak by sa však niečo zmenilo, určite dám vedieť :) 

Dnes mi akurat dosli ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, Apple Watch 4 sú opäť dostupné. :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj. Chcem ich!! Mam happy L. Viem ich objednat cez net na pausal ANO? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Miška, budu v ponuke aj verzia 40mm? Pripadne ine farby? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, Apple Watch 4 sú opäť dostupné. :) 

Ahoj. Nejde mi ich objednat cez net. Ze som este do maja viazany zmluvou pritom mi prisla sms ze uz si mozem kupit nove zariadenie (6mes pred koncom viazanosti) viete mi poradit? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Zavolaj na 0800 123 456 a objednaj telefonicky. Pri objednávke cez telefón platia tie isté podmienky, ako pri objednávke cez web. Prípadne napíš na FB chat a oni zavolajú Tebe. Samozrejme zajtra, keďže je pomaly polnoc. 

Editoval composite19

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar