Xiaomi Mi8 - podpora VoLTE

Otázka

• 0

Zdravim vospolok, nevie niekto ako to je s podporou VoLTE pre Xiaomi telefony, ktore su urcene pre globalny trh, napriklad mnou spominana Xiaomi Mi 8.

Vdaka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

35 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

A keď voláš cez VoLTE, spojí ťa hneď v prvej sekunde? Ja som to skúšal na jabĺčkách (oba pri sebe a 4G prihlásené) a išlo to hneď spojiť ako pri volaní cez Viber

Vid priloha. Odomykanie tvarou je aktivne zatial pe Taliansko a Francuzsko, dalsie EU krajiny som nezachytil.

Screenshot_2018-10-20-23-55-45-936_org.mozilla.firefox.png

Toto nechápem, že prečo takéto nejaké nezmyselné obmedzenia, FR a IT ide, SK nie. Potom nech sa nečudujú, že im jablko uniká míľovými krokmi aj napriek vysokým cenám. Veď sa nevedie ujednotiť ani sami u seba. Asi slovenský face je iný ako ten francúzsky...

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nemam skusenosti s tym ze by som hned po vytoceni cisla bol spojeny, a hlavne nemam 2 VoLTE zariadenia. Ano co sa tyka problemov s dostupnostou Mi sluzieb je to katastrofa ..., hold pouceny do buducna. Ale bol som s Mi5 spokojny tam vsetko fungovalo ako malo ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri Xiaomi stacilo vytocit *#*#86583#*#* a ide na kazdom novsom telefone VoLTE. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri Xiaomi stacilo vytocit *#*#86583#*#* a ide na kazdom novsom telefone VoLTE. 

To je sice pravda aj to funguje, problem je ze pri aktivovani VolTE v menu telefonu a cez SMSku sa nasledne neda dovolat na pevne linky a skraten cisla, napriklad 0800123456, pricom hlasi, ze siet je pretazena.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@DusanVesely ja mam presne tento isty problem s VoLTE pri telefone OnePlus 5T :) Akonahle sa snazim vytocit cislo pevnej linky,alebo Telekom zakaznicku linku tak mi to hadze tieto chyby..na mobilne cisla sa dovolam bez problemov.. takze asi je to problem " oficialne nepodporovanych" telefonov v sieti Telekom..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ok, máte pravdu, sms sice prijimam, ale odosielat nemozem, vyhadzuje chybu. Nie je to doladene sw. Mam xiaomi redmi note 6 pro. Zatial to riesim tak ze pri sms prepnem 2G a ide to. Tych sms moc nepopisem, vyuzivam ine aplikacie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cize ak si to zhrnieme, tak podpora VoLTE v Mi8 je nasledovna: Volat ide na SK mobilne cisla, vsetkych operatorov (zahranicie nemam odskusane) a nejde: volanie na pevne linky, tzv. zelene cisla (0800), posielanie SMS. Otazne je ci je problem v Xiaomi alebo v Telekom-e. ale kedze sa tu ozval uzivatel s OP5, tak si myslim, ze to bude skor o Telekome a ich (ne)ochote riesit nimi nepodporovane zariadenia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skor to je asi o nastaveniach pre europsky trh xiaomi musi vydat aktualizaciu , ak volas tak sa ti aj zobrazi VoLte ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Screenshot_2018-11-26-05-04-02-166_com.android.incallui.pngMne ano, volte napis, 4g svieti, vedľa Slovensko HD, pocas hovoru mi slape net. Takze ide to. Az na sms 

Editoval PetoNR

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skor to je asi o nastaveniach pre europsky trh xiaomi musi vydat aktualizaciu , ak volas tak sa ti aj zobrazi VoLte ?

ano funguje to presne tak ako pisal PetoNR

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz