Xiaomi Mi8 - podpora VoLTE

Otázka

• 0

Zdravim vospolok, nevie niekto ako to je s podporou VoLTE pre Xiaomi telefony, ktore su urcene pre globalny trh, napriklad mnou spominana Xiaomi Mi 8.

Vdaka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

35 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Zrejme nie je podpora, Telekom sa nejako neponáhľa so značkami, ktoré nepredáva. Je to škola, lebo toto je môj favorit,len mi na ňom vadí ten veľký notch. Preto rád počkám, keď sa pominie ošiaľ škaredých notchov a prejde sa len na slzičku. nejaký nástupník Xi 8. :-) Máš inak dobrý vkus na výber telefónu, v DUAL sim  variante so 128Mb špička, poprípade OnePlus 6 6T

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viem co maju uvedene na stranke, len ma zaujima ci to sotji na Telekom-e alebo vyrobcovi ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Na Telekome, lebo Xiaomi je technologicky vyspelá značka, medzi prvými zavádzajú nové technológie, napr. čítačka integrovaná do displeja atď, aktualizujú pravidelne firmware a Mi8 hravo zvláda všetky najnovšie technologické trendy. bohužiaľ to stojí len na Telekome. Špeciálne Mi8 má Snapdragon 845 procesor, čo je špička. Podpora na VoLTE  je absolútne špičková zo strany zariadenia.

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Cítim tu fanúšika Xiaomi :) 

Nie som fanda, len hľadám pre seba telefón a keďže si ho vždy kupujem v hotovosti, tak sa rozhodujem medzi pomerom a cenou. A Xiaomi  ponúka celé disko muziky za relatívne málo peňazí. A špeciálne je môj favorit Mi8, keďže poskytuje TOP v kvalite fotografii, výkonu a ceny. Preferujem Mi8 aj pred Pocophone a keďže mi vadí ten škaredý Notch, skôr sa rozhodnem pre OnePlus 6T, ktorý má byť predstavený koncom mesiaca. Škoda, že Telekom sa nedokáže povenovať aj takýmto technologickým skvostom, ako poskytuje Xiaomi, napr. ako je  A2 s čistým Androidom, prípadne séria OnePlus 4,5,6

Editoval Marcel
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak XIAOMI sú naozaj vyspelé skvosty. Dovolím si tvrdiť, že špičkové v pomere cena-výkon. Telekom by mohol pouvažovať nad niektorými modelmi a zaradiť ich do ponuky. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Pani super pokec, ale troska sme odbocili od temy. Co sa tyka Notch-u vacsi je kvoli IR face unlock, ktore perfektne funguje.

Ako teda kontaktovat telekom aby sa nad tym niekto zamyslel?

Editoval DusanVesely
chyba

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veď nech sa k tomu vyjadrí admin @Ľuboš, pripadne to môže on posunúť kompetentným. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak nic. Len tak zistujem ci je tu niekto ako ja lebo ja mam doma uz pomaly xiaomi “showroom” :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak nic. Len tak zistujem ci je tu niekto ako ja lebo ja mam doma uz pomaly xiaomi “showroom” :D 

Ja som ešte Xiaomi nemal, ale určite pôjdem do tejto značky. Som veľký fanda tohto priekopníka. Prečo stále čakám je škaredý a obmedzujúci Notch. Hľadám nástupca Mi8 ale bez notch, tak hneď kupujem. Vadí mi to, jednak estetický, jednak účelovo, keďže nevidíš ani baterku a sťahovať notifikačnú lištu nepovažujem za riešenie. Ešte pol roka počkám na starom, snáď Xiaomi spraví podobne vydarený tel.ako Mi8 bez Notch, ak nie a tento chorý ošiaľ nezmizne, pôjdem do Galaxy S9+

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sa mi začína páčiť SAMSUNG, aj keď nie som vôbec fanda tejto značky, ale ako jeden z mála sa neopičí po iPhoneX a neprešiel na ten otrasný nepraktický notch. Máte nejaké tipy za náhradu Xiaomi Mi8, niečo bez Notch?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby som teraz kupoval tak uvazujem nad A2

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby som teraz kupoval tak uvazujem nad A2

Prečo nad A2? Výborný telefón, len starší procesor. Aké máš argumenty pre A2

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prečo nad A2? Výborný telefón, len starší procesor. Aké máš argumenty pre A2

Čistý android, dá sa kúpiť za cca 200€, ale slabšia baterka a ako vravíš vybavou to nieje to top end. Z niektorych narokov musis povolit. Otazka je kolko si ochotny priplatit za kus lepsi procesor a ci ho vyuzijes. Na bezne veci ti toto bude stacit, s androidom bez nadstavby by mal byt sviznejsi a ziskas rychlejsie aktualizacie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veď nech sa k tomu vyjadrí admin @Ľuboš, pripadne to môže on posunúť kompetentným. 

@Ľuboš mate k tomu teda nejake info?

Vdaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

DušanVeselý, nebude sa s tým nik zaoberať, pokiaľ túto značku nezačnú fyzicky predávať. A keďže ide o DUAL SIM v prípade XIAOMI ako pri každom jednom type, tak Telekom sa bráni DUAL SIM ako čert kríža. Takže, DUAL SIM XIAOMI Mi8 nebudú riešiť.

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

DušanVeselý, nebude sa s tým nik zaoberať, pokiaľ túto značku nezačnú fyzicky predávať. A keďže ide o DUAL SIM v prípade XIAOMI ako pri každom jednom type, tak Telekom sa bráni DUAL SIM ako čert kríža. Takže, DUAL SIM XIAOMI Mi8 nebudú riešiť.

Tak evidentne to ide 😀

Screenshot_2018-10-18-22-29-15-047_org.mozilla.firefox.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím takže Mi 8 podporuje VoLTE a ve stavov.řádku displeji se dá zobrazit notifikace stav baterky atd??děkuji za infoodpověď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

VoLTE je evidentne podporovane, co zatial nefunguje, aspon mne konkretne je posielanie SMS a volanie na specialne cisla Telekom-u (siet je docasne pretazena) ako 0800123456 a podobne.

Notifikacie v stavovom riadku nie su stale, len po stiahnuti roletky. Percenta baterie su v jej ikone. Kludne dalsie otazky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ok a ta ikona baterky procenta aspoň něco tam je v stavovom riadku?a jak je to teda s tím odemykanim 3d obličeje to se musi nastavit jako lokalita indie či kanada jak sem někde četl aby to fungovalo??ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vid priloha. Odomykanie tvarou je aktivne zatial pe Taliansko a Francuzsko, dalsie EU krajiny som nezachytil.

Screenshot_2018-10-20-23-55-45-936_org.mozilla.firefox.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz