VDSL internet

Otázka

• 0

Zdravím, v obci Mojzesovo sa pred pár mesiacmi "vylepšoval" internet z DSL na VDSL technológiu. Na stránke dostupnosti bola písaná až rýchlosť 80/8 mb/s a vaši ľudia chodili po domoch spisovať nové zmluvy. Internet sme si nedali nakoľko nám končí viazanosť u iného poskytovateľa až v novembri. Ohlasy sú zatiaľ také, že každý sa na to sťažuje, že to nejde tak ako by malo a technik hovoril že v dedine pôjde max 30/3. Všimol som si, že ste dokonca zo stránky odstránili dostupnosť 80/8  aj 30/3 a ponúkate max 15/1 aj to nie všade. Ak sa smiem spýtať, ako to pôjde ďalej? Osobne som bol veľmi natešený na ten internet ale zároveň som aj veľmi sklamaný, že sa to nedarí rozbehnúť.

Editoval/-a TumaSK

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

zalezi ako si ty a ako su ini daleko od ustredne, zavolaj na 0800 123 456 a over si aku mas dostupnost. Mozes si ho dat zriadit a ak s nim nebudes spokojny do 14 dni mozes odstupit od zmluvy ak si to objednas po telefone alebo cez internet

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Opatrne s týmto, lebo my sme nakoniec skončili na 10/1 a reálne 10/0,2. BA-Rusovce. A pred rokom ešte fungovali relatívne normálne rýchlosti. Samostatne bez tv by to malo ísť ale s tv nie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar