MBA vymahanie

Otázka

• 0

Zdravím, v prvom rade chcem povedat že sa nebranim a chcem to zaplatit.U tcomu mam 4 služby platim čestne.Zobral som na svoje meno bratovi mobil a paušal (lebo som idiot) chcel do prace internet.On hral automaty a platil paušalom čo nechapem ako je možne ked človek napr. v obchode ked plati kreditc nad 20e už musi zadat PIN.Spravil to prvykrat asi niekedy v jari 500e fakturu naštastie to zaplatil.Hned po tejto udalosti som volal min 3x aj som bol na pobočke aby to zakazali aj aby mi chodili faktury na mail lebo všetky ostatne faktury za služby mi chodia na mail len za paušal ktory užival brat nechodila faktura.Zial neboli schopny to zariadit do dnešneho dna.Datumy vam presne neviem povedat ale asi pred dvoma mesiacmi mi prišiel list už od MBA že som dlžny 700e(zase hral automaty) nič nezablokovaly žiaden email neprišiel rovno list od MBA tak som tam volal že či je možne platit na splatky kym ja ziskam tie peniaze od brata.Bolo mi povedane že najpv musim zaplatit aspon 200e tak som si musel požičat lenže som to nestihol do toho datumu ako chceli ale poslal som.Kedže som nesplnil podmienky nemožem platit na splatky a do zajtra mam zaplatit 497e aby som sa vyhol sudnemu konaniu či čo ktore nezaplatim lebo nemam.Ja zarabam 349e za opatrovanie dedka a platim požičku ktoru som musel zobrat na pohreb babky.Vpohode by som posielal 50e kym neziskam peniaze od toho retarda lebo on ma nato aby zaplatil len nechce a ešte ma aj zablokoval na FB aj na mobile.Pital som sa na finančnom že kde si možem požiadat o nahravky ked som volal na infolinky aby som sa mal čim branit na sude kedže keby tcom spravil čo som od nich žiadal dnes by som tu nemusel pisat sloh a to som mal 4ku zo SJ.Na finančnom (velmi drzy pracovnici ženskeho pohlavia) mi bolo povedane že ich nezaujimaju moje rodinne pribehy a nahravky mi nebudu spristupnene.Čo mam robit? Za každu radu dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

dost neprijemna situacia, ale myslim ze platby cez pausal ti mali uz davno zablokovat. Zadal by som podnet mailom alebo mozno skor osobne a vyziadal si potvrdenie o tom ze tento podnet som zadal, pocitaj s tym ze na odpoved maju 30 dni. Inac tie spolocnosti nebudem komentovat ale skus im zavolat a dohodnut sa, niekedy sa len snazia vydierat a dostat viac penazi ale nakoniec sa dohodnu. 

Urcite zajdi do telekom predajne a poziadaj o vymenu SIM tym padom bratovu kartu deaktivujes a pausal budes mat pod svojou kontrolou.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dost neprijemna situacia, ale myslim ze platby cez pausal ti mali uz davno zablokovat. Zadal by som podnet mailom alebo mozno skor osobne a vyziadal si potvrdenie o tom ze tento podnet som zadal, pocitaj s tym ze na odpoved maju 30 dni. Inac tie spolocnosti nebudem komentovat ale skus im zavolat a dohodnut sa, niekedy sa len snazia vydierat a dostat viac penazi ale nakoniec sa dohodnu. 

Urcite zajdi do telekom predajne a poziadaj o vymenu SIM tym padom bratovu kartu deaktivujes a pausal budes mat pod svojou kontrolou.

Sim je už davno zablokovana.Do mba som volal už asi 4x oni proste daju podmienku ktoru vedia že nemam ako zaplatit potom daju pokutu či čo a len sa dlh zvišuje.Neda sa dohodnut to su proste bezcitny ludia.Na finančom tak isto.Už ostava len ist na pobočku.Dakujem za radu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skúste ich radšej kontaktovať cez súkromnú správu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto je Forum, nie oficiálny kanál na riešenie podnetov, musíš využiť ako písal @Pepsi podnet mailom na adresu marketing@telekom.sk, alebo ho podať osobne na predajni.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz