objednanie magio internet optika - cez WEB alebo cez obchodneho zastupcu

Otázka

• 0

Dobry den,

v dedine nam spravili rozvody pre opticky internet (Telekom) a kontaktoval ma zastupaca Telekomu, ze pride za nami podpisat a dohodnut zmluvu o pripojeni a nasledne do 2 tyzdnov pridu technici to zapojit.

Chcem sa spytat ake podmienky mi moze ponuknut, musim ist cez neho alebo mozem si to objednat cez web a ziskat zlavu za objednanie cez web. 

Vopred dakujem za radu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj, ten technik príde tak za 3 mesiace ak sa poponahla>:( , pretože som v tej istej situácii , tiež mi povedali že do dvoch týždňov,a čakám už 7 týždňov a nič ani stopa, internet je v rovnakých cenách ako vidis na stránke, technikom sa ešte pripláca za zapojenie routeru a blbosti ale to si urobíš aj sám bez poplatku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak na webe nájdete Vašu adresu, že už  má optické pokrytie vyplňte si objednávku takto, zavolajú Vás potom telefonicky pre overenie objednávky a ide to potom celkom rýchlo. Inštalácia technikom  - ako platená služby nie je potrebná, ja som to zvládla pripojiť sama, technik nám len zadarmo urobil optické pripojenie do rozbočky tuším tomu hovoril ONT.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vdaka za odpovede, este jedna otazka, mam este 1 rok viazanost internet u O2, nebude problem ked si to objednam az o rok? Bude tiez bezplatna instalacia (dotiahnutie chranicky az do prvej izby od ulice a instalacia optickeho vlakna a zastrcky) aj po roku?  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Majú to tak už dlho, tak predpokladám, že sa podmienky zriadenia nezmenia. Mne to takto robili už dááávnoi. Už vtedy boli poplatky - samoinštalácia zadarmo a zriadenie technikom 19,99 eur resp. podobná suma v korunách:-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

z osobnej skusenosti a aj tu som viackrat cital ze je to lepsie cez web 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar