čakanie na internet - VEČNOSŤ

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako dlho ste čakali kým Vás pripoja na internet, popríp. ako ste to riešili ??? Ja už 7 týždňov (áno celých 49dní!) čakám na akékoľvek pohnutie sa k tomu aby som mala internet doma!!! Neviem čo mám robiť - optika  je dotiahnutá k domu a čakam na technika už sme aj viackrát volali, už som to písala operátorke aj mailom, toto je najhorší prístup aký som kedy zažila!!! a stále čakám a neviem dokedy... ešte sa nikto na to nebol ani pozrieť!!!..... s ich prístupom to budem mať asi na Vianoce aj to si nie som istá či to bude tak rýchlo!!!! :( a to sme celá rodina vernými zákazníkmi už cca 16rokov - čo je naozaj dosť v dnešnej dobe "fluktácie " medzi operátormi !!! preto Vás žiadam aj prostredníctvom tohoto fóra aby ste sa konečne pohli!!! naozaj ten internet potrebujem!!! >:(

Editoval pattrra

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Uff, to je dlho, napíš v správe adminom  bližšie údaje, určite to preveria,

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ka by som necakal ani 7 dni, nie to este tyzdnov. treba volat na zakaznicku linku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak ako pise folky, napis adminom , tu ti to nik z nas nevie overit a dovodov moze byt vela

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak prešiel už takmer dalsí mesiac (čiže 3 mesiace čakám) a z ich strany sa nič nepohlo, :) takže každemu VELMI ale naozaj VELMI NEodporúčam čakať na internet od telekomu!!!! 

telefonovala som niekolko krát a pani nevedela absolutne nič absolutne nedokazala vybaviť požiadavku na internet a cez mail mi napísali, že to bude čoskoro, že na tom pracuju a dalsie odpovede som už nedostala ani mailom ani telefonicky....a samozrejme žiadne činy ...... HROZA!!!!!

Editoval pattrra

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Píšte im aj každý deň, takáto čakacia doba nie je vôbec v poriadku, niekde musela nastať chyba, určite na strane Telekomu ako inak. 

Napísať, že to bude čoskoro to je od nich veľký pojem, a celkovo to ani asi neriešia keď takto jednoducho odpísali. 

Prípadne skús ak si nepísala tu adminom na fóre, skús niektorému s nich napísať aby preverili tvoj problém.

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

presne ako to je ti mozu napisat admini 

z mojho pohladu  mas kabel a pripojku pred domom. To ale neznamena ze tam aj realne je nafunknuty opticky kabel, riesis to od 8.10 do 1.11 , napisala si adminom? oni to vedia preverit aby si vedela na com si a zbytocne tu budes vypisovat  VELMI  / HROZA!!!!! .... :D uz ked tu pises aby ti niekto poradil, treba to aj citat , ak ani 3 krat nestaci tak neviem

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

písala som už asi 4 maily odpísali mi  na prvý a ostatné ignorujú, písala som cez fórum aj na ich office aj som volala cez operatora tam sedia iba osobky, ktoré nemaju o tom pojem a vyhovaraju sa že oni len čítaju maily čo im píšu technici či kto... nikomu inému sa nedovolám iba môžem zanechať číslo a oni volajú..... nikto kompetentný sa mi nevyjadril a tí čo sa majú vyjadrovať,- ktorí sú tam na to za tými telefonmi, tak tí nič o tom nevedia.... takýto majú systém!!!..... celé zle!!!, píšem to tu aby si to potencionálny zákaznik dopredu rozmyslel keď si bude chcieť zvolit internet od telekomu ..... a ja už mam O2 , trvalo im to presne 5 dní  všetko funguje.... TELEKOM SA MÔŽE HANBIŤ, samozrejme to nepíšem iba tu ale vyjadrila som sa takto v každom kompetentnom fóre na túto tému  a zdieľam túto "reklamu" kde sa dá :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pisala tu na forum alebo adminom, to  je rozdiel lebo my ti to nevieme nijako preverit, si si dala mobilny internet ? super :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

U nás to bolo opačne - stále sa pýtali, kedy už to môžu zaviesť.  Ale nešlo to z našej strany.  Ešte nám aj systém vygeneroval malé odškodnenie. Napíšte sem, či Vaši bezprostrední susedia internet cez optiku už majú. Lebo vykopanie výkopu a položenie kábla nerovná sa zavedeniu optiky. Odvtedy ešte môže prejsť pár mesiacov po plnú prevádzku celej ulice.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nie nieje to mobilný internet od 4ky, a ano susedia v bezprostrednej blízkosti maju internet, a písala som adminom aj sem na fórum, cez office aj cez formulár aj som volala proste všetko!!!!!!!!!!!!! a po troch týždnoch mi zavolala operátorka že je problém, že bývam v dvojdome a druha strana nedala súhlas.... ale ja v dvojdome nebývam! ani nahodo, jedine ak beru že búda pre psa je druhý obytný dom :D ale on internet nepotrebuje :D  otras... mimochodom doteraz nič neurobili :D už je skoro december (trvá im to takmer 4 mesiace) akože neviem dokedy by som čakala na nich :D otrasný prístup..... fuj môžu sa hanbiť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň @pattrra

napíšte mi prosím do súkromnej správy bližšie informácie k objednávke a telefonický kontakt na vás. 

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar