Nový diaľkový ovládač nefunguje korektne ...

Otázka

• 0

Dobrý večer,

dnes som si doniesol nový diaľkový ovládač, a po spárovaní s Mágio boxom mi nefunguje Mute a pridávanie uberanie hlasitosti, vie niekto nejaký tajný typ ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Žiadal si o nový diaľkový ovladač ?? V tom pripaďe ho skús reklamovať na predajni možno je to vadný kus 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja osobne pridávam (uberám) hlasitosť šípkou vpravo, vľavo. Tlačidlo mute nefunguje od začiatku ani mne (ale nejako mi to nechýba). Ale ak Ti to nefunguje vôbec, tak choď na pobočku a reklamuj.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bol pri tom DO aj návod. Stačí ho spárovať s TV v tom návode a všetko funguje dokonca už nebudeš potrebovať 2 ovladače . Je to pohodlnejšie. :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A ako ten ovladac sparujem s Magio boxom? Nastavil som ho totiz to na TV (992) a uz sa nedal ako povodne jednou skupinou sipok nastavovat zvuk na boxe a druhou na TV. Tak som resetol nastavenie cez 990. Nasledne som omylom zadal 992 a ked mi doslo, ze som este nenastavil zvuk na TV, tak som vytiahol bateriu. A od tej doby ovladac neovlada magio box. Len blika. Ked navolim sekvenciu na mazanie nastavenia 990, tak sa LED dioda tvari normalne. Ked som nastavil 992, tak tiez. Ako ho nastavim na povodnu funkcionalitu? V navode https://www.telekom.sk/documents/10179/144683/Manual+-+Univerzalny+ovladac+-+Phillips+A4+11_13__9.pdf/1fa32464-586b-42f9-9790-3c1248958c12 nenachadzam slova KAON PVR READY, ani KAON, ani  KAONMEDIA a ani NS1140.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Strana č. 3 v návode to nájdeš, nabudúce treba pozornejšie čítať, to čo ty robíš je spárovanie s TV a nie boxom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

:D:o dik! Skutočne som nevyhľadával niektoré zo slov "Všetky satelitné STB" :) Keď to skúsim, aj sa niečo deje po každých 7 sekundách držania 9 a čierneho power. Ale ďalej nič. (Niečo = 2x blikne LED.) Skúšam držať iba po prvý blik, po druhý, po blikoch, aj dve série, iba 5 sekúnd a box nereaguje. 5,7,8 aj doporučovanú 9. Skúšal som medzi pokusmi aj resetovať nastavenie cez 990.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Po vymene ovladaca na predajni sme dostali k novemu ovladacu aj novy navod a v nom je ina tabulka typu boxu versus nastavovacie cislo, ako na hore odkazovanom PDF navode:
ADB, Zenterio: 9,
KISS(Cisco X300T, Cisco X301T): 7,
Tatung: 8,
Motorola(Arris), KAON NS1140: 5,
KAON KSTB 2046: 0.
Nulu som neskusal a nula vyriesila moj problem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Však už som sa týmito 10, či 15 komentármi stal " Inštruktor"! :D

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar